تالار پذیرایی پردیسان پونک

16,623 کل بازدید, 13 بازدید امروز

تالار عروسی پردیسان پونک

نام مجموعه : تالار بزرگ پردیسان پونک

آدرس : تهران – بزرگراه اشرفی اصفهانی، به سمت شمال، قبل از پل همت. روبروی تیراژه، شهرک هما(خیابان پارک)، خیابان عربشاهی، جنب مجتمع سوده، تالار پذیرایی پردیسان پونک

تلفن: ۴۴۲۶۱۴۶۹ – ۴۴۲۲۶۸۴۵

ظرفیت: ۶۰۰ نفر

توضیحات : تالار پذیرایی پردیسان پونک داراری دو سالن مجزا با ظرفیت های مختلف است که برای مراسم با میهمانی های متوسط و مراسم با تعداد میهمانان زیاد طراحی شده است. مدیریت این مجموعه تقریبا هر سال تغییرات اساسی را در تالار انجام میدهند که این امر در بین تالارهای زیادی مشاهده نمیشود.

پارکینگ اختصاصی تالار پردیسان پونک با ظرفیت بالا برای میهمانان شما در نظر گرفته شده است که باعث آرامش خاطر شما عزیزان خواهد شد.

تالار پردیسان پونک از دید تالار وب: دنج بودن از ویژگیهایی است که شاید هر عروس و دامادی با توجه به این ویژگی در پی تالار پذیرایی برای برگزاری مراسم های خود باشند. تالار پذیرایی پردیسان پونک به خوبی این ویژگی را داراست. تالار عروسی پردیسان پونک از دو سالن تشکیل شده که قابلیت برگزاری دو مراسم را به صورت هم زمان داراست.

چیدمان سالن های عروسی به تازگی تعویض شده و با طراحی و رنگ بندی جدید آماده پذیرایی از شما عزیزان می باشد. تور مجازی تالار پردیسان پونک بعد از دیزاین جدید طراحی و ساخته شده که با مراجعه به آن می توانید در محل خود از تمامی قسمت های تالار دیدن نمایید. بازدید از تالار پردیسان پونک را به آن دسته از عروس داماد هایی پیشنهاد می نماییم که میخواهند در کنار هزینه مناسب و معقول، تالاری شیک و مجلل را تجربه نمایند. برای دریافت تخفیفات ویژه حتما با در دست داشتن کد تخفیف ( از دکمه سبز رنگ کنار سایت استفاده نمایید ) به تالار مراجعه نمایید.

تالار پذیرایی پردیسان از تالارهای غرب تهران بشمار می آید

تالار تهران ، تالار عروسی ، باغ تالار ، تالار پذیرایی ، تالار در تهران
  1. ناشناس گفت:

    سلام عروسی من تو سالن ابریشم برگزار شد سالن شیکی بود به نسبت قیمتش و یه خاطره خوب برای ما و مهمونامون شد
    جا داره از مهماندارای خوبش تشکر کنم واقعا آبرو داری کردن برامون.

* لطفا متن موجود را در کادر وارد کنید

×
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب