علی و مریم

سلام به دوستان خوب و زحمتکشمون در پایگاه خدمات مجالس ایران
2 هفته پیش عروسیمون برگزار شد و همه چی به خوبی و خوشی تموم شد. ما کارای مربوط به گرفتن تالارمون رو به صورت کامل با سایت خوب شما در مدت بسیار کوتاه انجام دادیم.
دیدیم نامردیه که فقط یه استفاده کننده باشیم و به روی خودمون هم نیاریم که چقدر از سایت شما استفاده کردیم.
با خودمون گفتیم که حداقل کاری که میتونیم بکنیم اینه که از این طریق تشکر و سپاس خومون رو به شما عرض کنیم و بگیم که بهترین ها رو از خدا برای شما تو سال جدید میخوایم. سایت شما رو به همه دوستامون معرفی کردیم و لینک شما رو هم توی دوتا سایت هم گذاشتیم(با اجازه شما) تا همه با سایت شما آشنا بشن.
راستی نظرمون رو هم در مورد تالار در صفحه خودش نوشتیم. خوشحال میشیم که دیگران استفاده کنن. چون تالار بسیار خوبی بود. وقتی هم فهمید که ما از سایت مراجعه کردیم علاوه بر تخفیفاتی که بهمون داده بود اتاق عقد رو هم بهمون داد. ولی چون ما نمیخواستیم گل آرایی کل سالن و جایگاه رو به ما به عنوان هدیه داد.
موفق تر باشید
علی و مریم

220 بازدید کل, 1 بازدید امروز

* لطفا متن موجود را در کادر وارد کنید

دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب
رزرو لحظه آخری
تاریخ های رزرو تالار ماهان مرداد ماه ۱۳۹۶: ۱۶ مرداد - ۲۲ مرداد\r\n\r\nتاریخ های رزرو تالار ماهان شهریور ماه ۱۳۹۶: ۵ شهریور - ۱۱ شهریور\r\n\r\nمشاهده اطلاعات و تصاویر تالار پذیرایی ماهان...
تاریخ های رزرو تالار مهر ماندگار برای شهریور ماه: ۵ شهریور -۶ شهریور -۷ شهریور -۱۱ شهریور -۱۲ شهریور -۱۴ شهریور\r\n\r\nمشاهده اطلاعات و تصاویر تالار پذیرایی مهر ماندگار...


×