دانلود رایگان آموزش تصویری رقص آذری

[تعداد: 16    میانگین: 2.9/5]

دانلود رایگان آموزش رقص ترکی برای عروس و داماد

تخفیف عروسی

تخفیف عروسی

دانلود رایگان آموزش تصویری رقص آذری: حرکات موزون یا رقص جزیی از فرهنگ ایرانی به شمار می آید. که باید از آن به عنوان میراث فرهنگی مراقبت نمود تا در میان تهاجم های فرهنگ غرب از میان نرفته و جایگاه خود را حفظ نماید. در ایران هر قوم و قبیله ای با توجه به فرهنگ خاص و حتی تحت تاثیر آب و هوا و منطقه یک رفتاری را به عنوان رقص در مراسم های مختلف خود انجام میدادند. که بعد از گذشت زمان و انتقال آن به نسل های بعد این رفتار همچنان ادامه دارد. منطقه آذربایجان با توجه به فرنگ کهن و غنی خود انواع رقص های آذری را به وجود آورده است.

دانلود رایگان آموزش تصویری رقص آذری:

رقص عروس و داماد یکی از جذاب ترین قسمت های مراسم عروسی است. که بی شک شما هم با من موافق هستید. معمولا عروس داماد هایی که قبل از مراسم با هم تمرین نموده اند بسیار زیباتر و به یاد ماندنی تر در ذهن بینندگان باقی خواهند. رقص هماهنگ و اصولی مستلزم این است. که قبلا توسط مربی آموزش های لازم داده شده باشد. این کار هم زمان زیادی را به خود اختصاص خواهد داد و هم هزینه گزافی برای تعلیم گیرنده به همراه خواهد داشت. طی آماری که بخش تحقیق و توسعه سایت تالار وب انجام داده تعلیم رقص برای عروس و داماد در آموزشگاه هایی که به این امر مشغول هستند هزینه ای بالغ بر دو میلیون تومان است که شاید این رقم برای خیلی از دوستان ارزش پرداخت نداشته باشد.

دانلود رایگان آموزش تصویری رقص آذری

تالار وب برای حل این مسئله از یک سو و از سوی دیگر برای حفظ و اشاعه فرهنگ غنی ایرانی  تصمیم به تولید فیلم آموزشی رقص آذری نموده است که آن را به عنوان هدیه در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. فیلم آموزشی رقص آذری (رقص ترکی) که توسط تالاروب برای اولین بار ضبط شده است با روشی بسیار ساده و کاربردی سعی نموده که با چند حرکت کوچک و در زمانی بسیار کوتاه شما را یاری نماید تا بتوانید در مراسم خود به خوبی بدرخشید. بدیهی  است که تمرین بعد از دیدن این فیلم بسیار به روان شدن حرکات شما در رقص آذری کمک خواهد نمود.

برای دانلود رایگان فیلم آموزشی رقص آذری فقط کافیست که برر روی لینک دانلودی که در زیر همین نوشته قرار دارد کلیک نمایید. همچنین میتوانید ابتدا فیلم را مشاهده نموده بعد آن را دانلود نمایید

امیدواریم که این کار به حس بهتر شما در شب مراسم عروسی شما یاری نماید.

برای انتخاب تالار پذیرایی در تهران ، تالارهای ویژه تهران ، باغ تالارهای تهران ، تالارهای ازدواج آسان از منوی بالای سایت استفاده نمایید.

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted-both” width=”700px” height=”” background_color=”#fef6f6″ border_width=”1″ border_color=”#e998eb” ]فیلم فوق در حال تغییر محتوا برای اخذ مجوز های لازم است. به همین دلیل لینک دانلود از صفحه حذه شده است. به زودی و در سریع ترین زمان ممکن آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد. از شکیبایی شما سپاسگذاریم[/dropshadowbox]

دانلود رایگان آموزش تصویری رقص آذری

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

بازدید کل : 23,469 - بازدید امروز : 24

رای بدهید:
[تعداد: 16    میانگین: 2.9/5]


×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب