تالار پذیرایی سناتور

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

تالار عروسی و تالار پذیرایی سناتور + تصاویر و نظر سنجی

نام مجموعه : تالار پذیرایی سناتور

آدرس تالار پذیرایی سناتور : بلوار فردوس غرب، تالار عروسی سناتور

تلفن تالار:

ظرفیت تالار عروسی سناتور: تالار پذیرایی سناتور دارای دو سالن مجزا با ظرفیت های ۶۰۰ و ۳۰۰ نفر میباشد.

تالار تشریفاتی سناتور از دید تالار وب: تالار تشریفاتی سناتور دارای ۲ سالن مجزا با ۲ ورودی کاملا مجزا به نام های رویال با ظرفیت ۶۰۰ نفر و سالن صدف با ظرفیت ۳۰۰ نفر می باشد که هر کدام از این سالن های یک اتاق عقد مجزا و بسیار شیک را دارا هستند. نکته جالب در طراحی تالار این است که طراحی سالن ها به گونه ای است که فقط یک پله کوتاه در تمام این عمارت زیبا قرار گرفته است. مسطح بودن کل تالار این امکان را برای افراد مسن و میهمانانی که با پله مشکل دارند فراهم میکند که راحتی بیشتری برخوردار باشند.

تالار پذیرایی سناتور

تالار پذیرایی سناتور

پارکینگ اختصاصی با ظرفیت نا محدود برای تمامی میهمانان و همچنین ورود اتومبیل عروس و داماد از دیگر ویژگیهای منحصر بفرد مجموعه تشریفاتی سناتور بشمار می آید. به عزیزانی که برای برگزاری مراسم خود غرب تهران را در نظر گرفته اند، دیدن از این مجموعه خالی از لطف نخواهد بود.

این تالار به دلیل محدوده جغرافیایی که دارد ترافیک کمی دارد و از جهت دیگر به دلیل نزدیکی به شاه راه های اصلی شهر دسترسی بسیار خوبی داراست. پارکینگ با ظرفیت زیاد از دیگر ویژگیهای تالار سناتور محسوب می شود.

در سایت تالار وب اطلاعات و لیست تالار پذیرایی تهران و تالارهای پذیرایی کرج را میتوانید ملاحظه نمایید. برای دریافت این اطلاعات باید از منوی بالای همین صفحه استفاده نمایید. تالارهای تخفیف دار ، تخفیف عروسی و کارتهای تخفیف تالارها نیز توسط همین سایت در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

تالار پذیرایی سناتور ، تالار پذیرایی غرب تهران

 

بازدید کل : 51,040 - بازدید امروز : 1

رای بدهید:
[تعداد: 1    میانگین: 4/5]


×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب