تالار پذیرایی مینورام

تالار پذیرایی و تالار تشریفاتی مینورام پاسداران + نظر سنجی

نام مجموعه: تالار پذیرایی مینورام

آدرس تالار عروسی: تهران، پاسداران، میدان هروی، تپه شمس آباد، پایین تر از میدان شریفی، مجموعه تشریفاتی مینورام 

ساعت بازدید ۱۱ الی ۲۰

تلفن: ۲۶۷۵۷۵۷۰ – ۲۶۷۵۷۵۷۲

۰۹۱۲۱۵۸۱۳۵۹

۰۹۱۲۲۰۴۰۳۴۲

ظرفیت:دو سالن مجزا با ظرفیت ۲۰۰ و ۵۰۰ میهمان

وب سایت: در حال طراحی

 

توضیحات مربوط به افتتاحیه:
توضیحات: شرق و شمال تهران جزو آن دسته از مناطقی است علی رقم وسعت و جمعیت زیاد سالن های عروسی زیادی در خود جای نداده است. از این رو آقای حامد معمار زاده که از تالارداران نامی شهر تهران بشمار می آیند در حال افتتاح تالارهای مجلل و زیبا در این منطقه هستند که به زودی و پس از تکمیل اطلاعات آن را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که جزو تالارهای پذیرایی پاسداران و شمال تهران بشمار خواهد آمد.

مجموعه تشریفاتی مینورام در پاسداران

این مجموعه تشریفاتی دارای دو سالن مجزا با ظرفیت های ۲۰۰ و ۵۰۰ میهمان، قابلیت برگزاری دو مراسم به صورت هم زمان را داراست. شایان ذکر است که این دو سالن پذیرایی دو ورودی مجزا طراحی شده اند تا در زمان مراسم شلوغی و تعدد میهمانان مشکلی پیش نیاورد.  از دیگر شاخصه های تالار پذیرایی مینورام میتوان به اتاق عقد مجزا با ظرفیت بالا و دکوراسیون شیک و مساحت ۲۰۰ متری، پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بالا و روف گاردن مدرن و بسیار شیک و سفره خانه سنتی اشاره نمود.

تور مجازی و تصاویر تالار پذیرایی منورام بعد از افتتاح تالار به این صفحه اضافه خواهد شد. منتظر اطلاعات بیشتر از این تالار عروسی باشید.

“سخن مدیریت تالار پذیرایی مینورام”

سلام و احترام خدمت همه شما عزیزان

در ابتدا باید تشکر و قدردانی کنم برای صبر و شکیبایی شما عزیزان. همانطور که مطلع هستید افتتاح تالار تشریفاتی مینورام کمی با تاخیر مواجه شد که مطمئنا نارضایتی شما عزیزان را به همراه داشته که به امید خدا با خدمات خوبی که به شما ارائه خواهیم نمود رضایت شما  را جلب خواهیم نمود.

تمام کسانی که در این مدت با ما قرارداد ببندند از آفرهای ویژه ما برخوردار خواهند شد. یکی از این آفرها قرعه کشی برای تور دبی برای ۵ زوج خوش شانس خواهد بود. از نظر قیمت منوها هم آفر خوبی برای این افراد در نظر گرفته خواهد شد.

در روز افتتاحیه مراسم باشکوهی با حضور هنرمندان و خوانندگان مشهور برگزار خواهد شد که افرادی که موفق به عقد قرارداد شده باشند در این مراسم با شکوه حضور پیدا کرده و مراسم قرعه کشی در همان روز در حضور همگان انجام خواهد گرفت.

مدیریت مجموعه تالارهای تشریفاتی مینورام

توجه!                                                                                        توجه!

طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بر این بود که روز ۶ تیر ۹۶ مقارن با عید سعید فطر مراسمی با حضور هنرمندان مطرح کشور به عنوان افتتاحیه برگزار شود. به دلیل عدم دریافت مجوزهای لازم، برگزاری مراسم افتتاحیه با مقداری تاخیر برگزار خواهد شد. از هیمن جا بابت این تاخیر پوزش خواسته و اعلام میداریم که به زودی بعد از اتمام کار مجوزها مراسم افتتاحیه در محل تالار مینورام انجام خواهد شد.

تالار تهران ، تالار عروسی تهران ، باغ تالار تهران ، تالار عروسی

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

51,980 بازدید کل, 19 بازدید امروز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.