تالار پذیرایی ماهور کرج

[تعداد: 32    میانگین: 4.4/5]

تالار تشریفاتی ماهور کرج ، بهترین تالار پذیرایی کرج

نام مجموعه: تالار پذیرایی ماهور کرج

آدرس: کرج ، خیابان شهید بهشتی ، کمالشهر ، انتهای ظفر۶ ، تالار پذیرایی ماهور کرج

تلفن: ۰۲۶۳۴۷۱۰۷۰۷

ظرفیت : ۶۰۰ میهمان

وبسایت : در دست طراحی

 

تالار پذیرایی ماهور با مدیریت خاص آقای بهمن دار با تجربه ای بالا در اجرای مراسم در استان البرز

۱۰% تخفیف ویژه کاربران سایت تالار وب
برای دریافت تخفیف از طریق کلید سبز رنگ کد تخفیف را دریافت و به تالار ارائه دهید.

شایان ذکر است که این تخفیف تا پایان فروردین ۹۷ اعتبار دارد.

 

توضیحات : تالار پذیرایی ماهور کرج دارای دو سالن مجزا با قابلبت برگزاری یک مراسم است. تالار ماهور دارای نما و ورودی کلاسیک است. اتاق عقد مجزای بسیار شیک و محوطه حیاط کلاسیک با آلاچیق های سنگی و پارکینگ اختصاصی از دیگر امکانات تالار عروسی ماهور محسوب میشود. به زودی تصاویر و تور مجازی تالار آماده شده و در همین صفحه در اختیار شما قرار خواهد.

تالار عروسی ماهور از دید تالار وب: تالار پذیرایی ماهور از تالارهای پذیرایی کمالشهر بشمار می آید. وقتی از خیابان شهید بهشتی وارد ظفر ۶ میشویم ، از اواسط خیابان نمای زیبای تالار پذیرایی ماهور توجه هر بیننده ای را به خود جلب خواهد نمود. این نمای با صرف هزینه هنگفت باعث شده تا مورد انتخاب تمامی بازدید کنندگان خود قرار گیرد.

تالار ماهور دارای محوطه ورودی بسیار شیک که از نمای سنگ ساخته شده است. برای ورود به تالار ماهور بعد از گذر از محوطه حیاط به راهرویی میرسیم که در سمت چپ و راست آن سالن های خانم ها و آقایان وجود دارد. در طبقه بالای این تالار پذیرایی نیز سالنی در دست تکمیل است که به زودی به اتمام خواهد رسید. مدیریت این تالار با تجربه ای که در تالارهای مختلف به دست آورده است برگزاری یک مراسم خوب را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مدیریت تالار پذیرایی ماهور تغییر نموده است و به تازگی با درایت و مدیریت آقای بهمندار دستخوش تغییرات اساسی زیادی شده است. بعد از اتمام کلیه تغییرات تالار ماهور به یکی از بهترین تالارهای کرج تبدیل خواهد شد.

تالارهای کرج,باغ تالارهای کرج,تالار عروسی در کرج,تالار,تالار عروسی,سالن های پذیرایی کرج,باغ عروسی در کرج,قیمت تالار در کرج,تالارهای استان البرز

 

 

بازدید کل : 16,266 - بازدید امروز : 15

رای بدهید:
[تعداد: 32    میانگین: 4.4/5]


×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب