آتلیه عکاسی مهیاس

آتلیه عکاسی و فیلم مهیاس

آتلیه مهیاس جزو آتلیه های شرق تهران واقع در محدوده ی پیروزی است ودر منطقه ی شرق تهران به دلیل کار حرفه ای خود شهرت دارد.

آتلیه مهدیاس با مدیریت توانا خانم فدوی اداره می شود و با سبک و ایده ای جدید باعث جذابیت این آتلیه شده است.

یکی از ویژگی های جالب این آتلیه برای عروس و دامادهای عزیز تصویر برداری لحظه به لحظه ی حرکات عروس و داماد است که باعث جذاب تر شدن کار شده است.

هدیه ی ویژه برای عروس و دامادهای عزیز عکاسی اسپرت رایگان است.

آتلیه مهیاس علاو بر تخصص عکاسی عروس در زمینه های دیگر نیز به طور حرفه ای و عالی همراه با پرسنل حرفه ای و باتجربه درحال فعالیت می باشند.

از دیگر تخصص های این آتلیه میتوان به عکاسی اسپرت و عکاسی کودک و بارداری اشاره کرد.

برای هماهنگی با آتلیه مهیاس با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

تلفن دفتر: ۳۳۳۳۲۰۹۸

تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۱۶۲۷۵۳

**تالار پذیرایی**

برای پیدا کردن یک تالار پذیرایی خوب و باغ تالار مجلل و شیک ممکن است زمان زیادی صرف کنید و شاید نتیجه ی مطلوبی هم نگیرید ، تالاروب  با قرار دادن بهترین تالارهای پذیرایی در تهران و بیشتر استان ها و محدوده ها با امانات مورد نظر شما فراهم ساخته است ، شما میتوانید به راحتی وارد سایت تالاروب شوید و تالار مورد نظر خود را جست و جو کنید ، اطلاعات کامل تالار پذیرایی همراه با جدیدترین عکس های واقعی در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

2,180 بازدید کل, 1 بازدید امروز

* لطفا متن موجود را در کادر وارد کنید

دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب
رزرو لحظه آخری
تاریخ های رزرو تالار ماهان مرداد ماه ۱۳۹۶: ۱۶ مرداد - ۲۲ مرداد\r\n\r\nتاریخ های رزرو تالار ماهان شهریور ماه ۱۳۹۶: ۵ شهریور - ۱۱ شهریور\r\n\r\nمشاهده اطلاعات و تصاویر تالار پذیرایی ماهان...
تاریخ های رزرو تالار مهر ماندگار برای شهریور ماه: ۵ شهریور -۶ شهریور -۷ شهریور -۱۱ شهریور -۱۲ شهریور -۱۴ شهریور\r\n\r\nمشاهده اطلاعات و تصاویر تالار پذیرایی مهر ماندگار...


×