نحوه آرایش برای صورت های لاغر

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

۶نکته آرایشی برای صورت های لاغر

آرایش صورت برای هر خانمی اهمیت دارد. شکل و مدل صورت شما با مدل آرایش شما رابطه مستقیم دارد. طبیعی بودن صورت از هر چیزی جذاب تر است و اینکه بتواند آرایشی لایت و طبیعی داشته باشید بسیار پر اهمیت است. در این مقاله چند نکته آریاشی مهم برای افرادی که صورت لاغری دارند در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید چهره ای زیباتر و جذاب تر و طبیعی داشته باشید.

۱به سایه درست نیاز دارید

افرادی که تازه به دنیا آرایش وارد شده‌اند، نمی‌دانند که سایه تیره، آن‌ها را از هدف اصلی دور می‌کند، در حالی که رنگ‌های روشن‌تر کمک می‌کند تا به هدفشان نزدیک‌تر بشوند. این کار را می‌توان با استفاده از برنزه مات که دو درجه روشن‌تر از رنگ پوست است انجام داد، همچنین از سایه‌های روشن‌تر برای پرتر نشان دادن استخوان‌های گونه، بینی، زیر ابرو و چانه استفاده کنید.

**استفاده از قلم مو مخصوص**

توصیه می‌شود از یک قلم مو آرایش برای این کار استفاده کنید، به عنوان مثال اگر شما نمی‌خواهید رگ‌های پوست‌تان معلوم باشد بهتر است از کرم پودر استفاده کنید. این کار برای فصل تابستان و ماه‌های گرم سال توصیه می‌شود

– ۲پودر برنزه خود را تغییر دهید

از سایه گرم استفاده کنید. بهترین انتخاب سایه‌های خنثی با ته رنگ خاکستری است که در ترکیب با برنزه همیشه طبیعی نشان می‌دهد. فقط باید توجه کنید که فاصله بین دو رنگ ظریف و نامشخص باشد. این کار را با یک دست ثابت انجام دهید و به گونه‌ای ترکیب کنید که هیچ خطی بین دو رنگ وجود نداشته باشد. همچنین برس‌های خاص مخصوص آرایش وجود دارد که می‌تواند بهترین اثر را بر پوست شما بگذارد. با کرم پودر، کمان حد فاصل مو و پیشانی را روشن کنید و تا غضروف بینی و مرز لب‌ها ادامه دهید. بینی را می‌توان با رسم یک خط قهوه‌ای باریک به سمت پایین با کرم پور تیره خط بکشید.

۳ابرو ضخیم‌تر بهتر هستند

شاید این حرف عجیب به نظر برسد، اما ابرو ضخیم تر برای صورت‌های لاغر مناسب‌تر است. ابرو پهن تر باعث می‌شود فضای پیشانی بیشتر مورد توجه قرار گیرد. ابروها باید به صورت طبیعی پهن باشند، همچنین یک قوس متعادل در ابرو ایجاد کنید، این کار صورت‌های لاغر و کشیده را زیباتر نشان می‌دهد.

– ۴آرایش چشم گربه‌ای را فراموش نکنید!

آرایش چشم گربه‌ای یکی از جذاب‌ترین نوع آرایش است، پیشنهاد می‌کنیم لبه‌های بیرونی چشم را با یک خط باریک بکشید. این کار باعث می‌شود که صورت جمع تر به نظر برسد البته باید مراقب باشید که بیش از اندازه و غیرطبیعی چشم‌ها کشیده نشود. این کار یک حالت مثلثی شکل در صورت ایجاد می‌کند، و شکل طبیعی صورت را تغییر می‌دهد و چشم‌ها را برجسته‌تر نشان می‌دهد، و به طور موثر توجه را از قسمت پایین صورت دور می‌کند. به همین دلیل بسیاری از مدل‌ها و بازیگران از آرایش چشم گربه‌ای استفاده می‌کنند.

۵برجسته کردن مرکز صورت

اگر می‌خواهید صورتتان کشیده شود، به خصوص اگر صورت‌تان به شکل گرد است، ایجاد فاصله بیشتر بین شمال و جنوب به جای شرق و غرب صورت کارساز است. به این منظور، شما باید مرکز صورت خود را روشن و برجسته کنید، از مرکز بینی شروع کنید و به سمت گوشه لب حرکت کنید. همچنین می‌توانید قسمت‌های پایین صورت را روشن کنید. به ابن ترتیب تمرکز از عرض صورت به طول می‌رود.

– ۶بر روی چشم تمرکز کنید

یک نکته در روند آرایش وجود دارد، اگر لب‌ها را بیش از حد براق کنید مثل یک لکه صورتی به نظر می‌رسد، در حالی که اگر کانون توجه را به چشم تغییر دهید شاهکار خواهد شد. هنگامی که لب‌ها بزرگ‌تر یا پر رنگ‌تر به نظر برسد چشم‌ها را کوچکتر نشان می‌دهند، اگر می‌خواهید لب‌ها سر زنده و جذابتر به نظر برسد، از خط لب استفاده کنید، اما اگر لب‌ها را بزرگتر کنید، بقیه صورت کوچکتر به نظر می‌رسد.

برای دیدن بهترین تالار پذیرایی ، تالارهای ویژه در تهران، باغ عروسی مجلل میتوانید در سایت تالاروب جستجو کنید.

رای بدهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب