تالار وب

اشتباهات رایج در ریمل زدن

۶ اشتباه رایج در زدن ریمل

ریمل یکی از لوازم آرایش پرطرفدار در بین خانم ها می باشد. استفاده از ریمل نیز روش مخصوص به خود را دارد تا بهترین نتیجه و کم ترین ضرر را به مژه هایتان برساند. در این مقاله ۶ اشتباه رایج در زدن ریمل را در اختیار شما عزیزا قرار داده ایم.

نحوه صحیح ریمل زدن
ریمل زدن صحیح

نحوه درست زدن ریمل

۱-بیشتر خانم‌ها فکر می‌کنند با فرو کردن متوالی قلم‌مو در محفظه، ریمل غلظت بیشتری پیدا می‌کند ولی برای ریمل زدن مژه‌های هر چشم، یک بار انجام این کار کافی است. هم چنین این کار باعث می‌شود حباب‌های هوا وارد محفظه ریمل شود و سریعا مایع داخل ریمل را خشک کند.

۲-هنگام بیرون آوردن قلم‌مو از محفظه، آن را کمی به در خروجی ریمل بکشید تا توده‌های بزرگ رنگ دانه از بین برود و باعث چسبندگی مژه‌های شما نشود.

۳-بیشتر بانوان به اشتباه، فقط قسمت بالایی مژه‌های خود را به ریمل آغشته می‌کنند، ولی اگر می‌خواهید چشم‌هایتان جلوه زیبای بیشتری پیدا کند، ریمل را از ابتدایی‌ترین قسمت مژه‌هایتان به سمت بالا بکشید

۴-به یاد داشته باشید حداقل ۳۰ ثانیه بعد از ریمل زدن، صبر کنید تا ریمل‌تان خشک شود. در غیر این صورت با کشیده شدن لباس بر روی چشم‌هایتان، صورت و چشم‌هایتان به رنگ سیاه در می‌آیند.

۵-بعضی از ما از یک ریمل برای بلند کردن مژه‌هایمان و از یک ریمل برای پر پشت کردن آن‌ها استفاده می‌کنیم، ولی این کار اشتباه است زیرا باعث آسیب رسیدن به مژه‌هایتان می‌شود. به جای استفاده از چندین ریمل، در هنگام خرید توجه داشته باشید ریملی را انتخاب کنید که دارای تمام این گزینه‌ها باشد.

مجموعه پیشنهادی:  معایب خوابیدن با آرایش

۶-به یاد داشته باشید ریمل‌ها را حداکثر تا ۶ ماه می‌توانید استفاده کنید، در غیر این صورت به مژه‌های شما آسیب جدی وارد می‌کند.

 برای دیدن بهترین و شیک ترین تالار پذیرایی و باغ تالار به سایت تالار وب مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید