تالار وب

افزایش میل جنسی و قدرت باروری با شیره شاهانه

افزایش میل جنسی و قدرت باروری با شیره شاهانه همراه با توضیحات کامل

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: از شیره شاهانه یا شیر زنبور عسل یا ژل رویال به دلیل داشتن خواص آنتی‌اکسیدانی قوی، می‌توان در کنار سایر درمان‌ها برای افزایش قدرت باروری و میل جنسی استفاده کرد.

دکتر نازلی نمازی، در گفت‌وگو با سلامت آنلاین افزود: ژل رویال یا شاه انگبین، مایع شیری رنگی است که توسط زنبورهای کارگر تولید می­‌شود. لاروهای زنبور در سه روز اول زندگی و ملکه زنبور عسل در تمام طول زندگی از ژل رویال تغذیه می کنند، به همین علت به آن غذای ملکه یا شیره شاهانه نیز گفته می شود.

به گفته این پژوهشگر طب سنتی، در قدیم از ژل رویال به نام اکسیر جوانی و مایه حیات نام برده می‌شده و کاربرد ان معروف بوده. امروزه بر پایه تحقیقات علمی، خواص دارویی متنوعی از آن شناخته شده است.

افزایش میل جنسی و قدرت باروری با شیره شاهانه همراه با توضیحات کامل

این متخصص ضمن اشاره به اینکه ژل رویال سرشار از ویتامین‌های گروه B است ولی ویتامین های محلول در چربی مانند آ، د، ای و ویتامین C  آن بسیار ناچیز است گفت: این ژل، دارای خواص زیادی از جمله خاصیت آنتی اکسیدانی، ضد التهابی، ضد میکروبی، ضد باکتریایی، کاهندگی قند و چربی خون، تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش میل جنسی است.

دکتر نمازی ادامه داد: در طب سنتی و بخصوص طب نوین اثرات مثبت ژل رویال بر هورمونهای جنسی مردانه و زنانه گزارش شده است و به دلیل خواص آنتی اکسیدانی قوی که دارد می تواند در افزایش قدرت باروری موثر واقع شود.

این متخصص، دیگر فواید ژل رویال را به تعویق انداختن پیری، شادابی پوست، افزایش قدرت یادگیری و تنظیم فشارخون معرفی کرد و افزود: این ژل در کاهش اثرات جانبی شیمی درمانی و پرتودرمانی در سرطان و کاهش ضعف عمومی بدن نیز موثر بوده و در بیماریهای قلبی- عروقی و پارکینسون اثرات مثبتی از آن گزارش شده است.

مجموعه پیشنهادی:  مدل حلقه نامزدی نگین دار ۲۰۱۹

افزایش میل جنسی و قدرت باروری با شیره شاهانه همراه با توضیحات کامل

دکتر نمازی تصریح کرد: با توجه به تقلباتی که ممکن است به دلیل کمیاب و گران قیمت بودن ژل رویال اتفاق بیفتد بهتر است برای اطمینان، از مکمل آن استفاده شود. مکمل ژل رویال در داروخانه ها موجود است و همین طور در برخی از عسل فروشی ها نیز به فروش می رسد. این ژل ممکن است در برخی افراد باعث بروز واکنش‌های آلرژیک از جمله کهیر و آسم شود، بر این اساس قبل مصرف از داشتن آلرژی به آن اطمینان حاصل کنید.

وی گرده گل را نیز به دلیل ترکیبات پلی فنولی، دارای خاصیت آنتیاکسیدانی قوی معرفی کرد و گفت: گرده گل می تواند در افزایش قدرت باروری موثر باشد و در درمان های ناباروری که در آن اسپرم دارای کیفیت و کمیت مطلوبی نیست، تجویز می شود.

به گفته این عضو انجمن تحقیقات طب سنتی ایران، گرده گل منبعی از انرژی و مواد مغذی است و برای مواقعی مناسب است که بدن نیاز به انرژی بیشتر دارد. در طب سنتی برای رفع ضعف عمومی بدن، برای بیمارانی که دوره نقاهت خود را سپری می کنند، ورزشکاران، بیماران مبتلا به ام اس و… تجویز می شود و با نام گرده گل نیز در داروخانه های طب سنتی یافت می شود.

منبع:سلامت آنلاین

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

دیدگاهتان را بنویسید