تالار وب

انتخاب بهترین سایه چشم عروس

آرایش و میکاپ یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های عروس خانم‌ها است که به دنبال بهترین و جدیدترین مدل‌های آرایش صورت هستند. آرایش چشم‌ها در صورت تأثیر بسیار زیادی دارد و انتخاب سایه چشم عروس نیز در زیباتر نشان دادن چشم‌ها بسیار مهم است. برای زیباتر شدن آرایش صورت عروس باید اول‌ازهمه از مواد آرایشی مرغوب باکیفیت بالا استفاده کرد تا در طول مراسم آرایش نریزد و در اثر عرق کردن ماسیده و خراب نشود. وب‌سایت تالار وب در این مقاله درباره بهترین سایه چشم عروس و آرایش چشم عروس مطلب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم.

 

انتخاب بهترین سایه چشم عروس

انتخاب سایه چشم عروس مناسب هر فصل

شما برای داشتن چهره‌ای زیباتر و خاص‌تر در روز مراسم عروسی‌تان نیاز به سایه مناسب دارید تا در درخشش شما در این شب مهم زندگی‌تان کمک کند. سایه‌ها با انواع رنگ‌ها با توجه به هر فصل دسته‌بندی می‌شوند و در ادامه سایه مناسب هر فصل را بخوانید.

سایه مناسب فصل پاییز

برای داشتن آرایشی زیبا که مناسب برای فصل زیبای پاییز باشد باید سایه‌های به رنگ شکلاتی و یا قهوه‌ای‌ برای سایه زدن صورت و چشمانتان استفاده نمایید تا در زیباتر جلوه دادن چشم‌هایتان مؤثر باشد.

 

انتخاب بهترین سایه چشم عروس

سایه مناسب شب

وقتی صحبت از مراسم در شب می‌شود دیگر فرقی نمی‌کند که شما عروس هستید و یا میهمان که به آن عروسی دعوت‌شده است. در استفاده از سایه مناسب برای مهمانی در شب بهتر است از رنگ‌های تیره مثل خاکستری و دودی استفاده نمایید. استفاده از این رنگ‌ها جلوه خاصی به‌صورت شما می‌دهد و از همه مهم‌تر برای شب مناسب‌تر است و باعث می‌شود در تالار پذیرایی زیباتر بدرخشید.

مجموعه پیشنهادی:  یک سورپرایزواقعی

سایه فصل زمستان

برای زدن سایه مناسب در فصل زمستان بهتر است از سایه‌هایی به رنگ بژ و دم‌روباهی که جزو رنگ‌های گرم محسوب می‌شوند استفاده نمایید. زیرا استفاده از این نوع رنگ‌های گرم چهره شمارا گرم‌تر و عاشقانه‌تر نشان می‌دهد و از حالت سردی بیرون می‌آید

سایه چشم دودی

سایه چشم دودی یک نوع سبک آرایشی است که همواره به هر نوع چهره و صورتی می‌آید و جزو یکی از رنگ‌های موردعلاقه این روزهای خانم‌هاست. شما با هر مدل صورت و رنگ چشمی می‌توانید از این رنگ استفاده نمایید همچنین چشمان شما چه درشت باشد و چه ریز با زدن سایه رنگ دودی توسط آرایشگرتان می‌تواند حتی فرم و مدل چشم شمارا عوض کند.

 

انتخاب بهترین سایه چشم عروس

سایه چشم اکلیلی

سایه‌های اکلیلی جزو آن دسته از رنگ‌ها و مدل‌های خاص است که البته به هر نوع چشمی می‌آید و با توجه به اجزای صورت آرایشگر شما می‌تواند بهترین رنگ اکلیلی و مدل برای چشمان شمارا پیدا کند. رنگ‌های اکلیلی بسیار مناسب برای مجلس‌های خاص به‌خصوص مناسب برای عروس خانم‌ها است.

 

انتخاب بهترین سایه چشم عروس

دیدگاهتان را بنویسید