تالار وب

انتخاب درست برای لباس ساقدوش ها

انتخاب بهترین لباس ساقدوش ها

بعد از تهیه لباس عروسی خودتان اکنون باید به لباس ساقدوش هایتان فکر کنید. تهیه لباس مناسب برای ساقدوش ها با توجه به سلیقه و اندام آنها کار دشواری است. همچنین هزینه ای که میخواهید برای پرداخت لباس ساقدوش هایتان پرداخت کنید بسیار مهم است. در سایت تالار وب در این مقاله درباره انتخاب درست برای بهترین لباس ساقدوش و همچنین تمامی مسائل مربوط به آن از جمله ست کردن، مدیریت بودجه، مشورت با ساقدوش‌ها در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

تم مراسم را بشناسید

همیشه بهترین راه برای تطابق لباس‌های ساقدوشانتان با تم، چه بارنگ چه با طراحی، از جنبه‌های مهم روز هستند. بنابراین قبل از شروع جستجو، بهتر است که از آنچه در خاص ترین روز خود می‌خواهید یک تصویر واضح داشته باشید.

جستجو کردن

مجله‌ها و طرح‌های رنگی  که مناسب تم باشد را جستجو کنید. هنگامی که چند ایده در ذهنتان دارید آن‌ها را با گروه لباس عروسیتان به اشتراک بگذارید، تصاویر را در فایلی در کامپیوترتان ذخیره کنید و اگر از مجله‌های باطله استفاده می‌کنید برگه را جدا کنید یا آنها را برای مراجعات بعدی علامت گذاری کنید. این کمک خواهد کرد که شما سبکها را محدود کنید و رنگها را به خوبی انتخاب کنید.

آخرین ترفندهای الهام گرفتن

 1. استایل یکسان، رنگ های متفاوت
 2. امبر (سایه های روشن تا تیره از رنگ‌های یکسان)
 3. رنگ‌های مشابه، استایل متفاوت (پیراهن بلند،نیمه باز،کوتاه،عروسکی و غیره)
 4. کوتاه و بلند
 5. لباس های پر زرق و برق
 6. تاب نیم تنه و دامن

بودجه

میزبانی یک عروسی می‌تواند هزینه بر باشد و هم زمان یک معضل برای کسی که می‌خواهد برای لباس ساقدوشان خرج کند وجود دارد. در حقیقت راه درست یا غلطی برای برخورد با این قضیه وجود ندارد. واقعا این به بودجه‌تان بستگی دارد، سه راه برای اداره این موقعیت دشوار وجود دارد:

 1. عروس برای لباس‌های ساقدوش‌هایش هزینه کند، بعنوان یک کادو برای حضورشان، به خصوص اگر میزبانی شما یک جشن خارج از کشور باشد.
 2. ساقدوش‌ها خودشان هزینه لباس‌هایشان را بپردازند. اگر این گزینه‌ای باشد که شما انتخاب کردید در مورد هزینه‌های لباس سعی کنید ملاحظه داشته باشید. وضع زندگی دوستان خود را در نظر داشته باشید.
 3. تقسیم هزینه لباس بین عروس و ساقدوشانش. فکر کردن به گزینه ۵۰-۵۰  راه خوبی است.

با دوستانتان صحبت کنید

بعد از جستجو، شما باید یک تصویر واضح از آنچه در روز عروسیتان می‌خواهید، داشته باشید. همیشه بهتر است که با گروه عروسیتان مشورت کنید. نظرات و احساسات آنها را در نظر داشته باشید. با این حال، بعد از همه اینها فراموش نکنید که این عروسی شماست و شما باید یک تصور از آنچه که بعنوان یک نماد می‌خواهید در لباسهایشان باشد، داشته باشید.

مجموعه پیشنهادی:  با آقایون کم حرف چه کنیم

زمان خرید است

قبل از خرید، بهتر است که عروس و خدمتکار عروس فهرستی از مغازه‌ها برای لباس‌ها را قبل از تعیین زمان ملاقات تهیه کنند، بنابراین هرگاه در نظر داشتید که از کدام مغازه‌ها دیدن کنید، سپس شما می‌توانید یک قرار ملاقات گروهی برنامه‌ریزی کنید و توجهات زنانه خود را داشته باشید.

موارد مورد نظر هنگام خرید

 1. فصل: مهم‌ترین فاکتور برای انتخاب بهنرین لباس است. اگر شما میزبان یک جشن زمستانی هستید، انتخاب سایه‌های تیره فوق العاده خواهد بود، بعبارتی سایه‌های قرمز و سایه‌هایی از قهوه‌ای .فصل می‌تواند روی مواد مورد استفاده تاثیرگذار باشد، پارچه‌های ضخیم‌تر همراهانتان را در زمستان گرم نگه می‌دارد.
 2. سبک (استایل): چه شما برای همه خانومها یک سبک را انتخاب کرده باشید یا شلوغش کرده باشید با استایلهای مختلف هم رنگ، بهتر است سبکی را انتخاب کنید که برای هر نوع بدنی مناسب باشد. برای کمتر سختگیری کردن، اگر رنگ خاصی در نظر دارید بهتر است ساقدوش‌ها طرحی را انتخاب کنند که با آن احساس راحتی دارند.
 3. رنگ: قسمتی از فصل، شما باید رنگی را اتنخاب کنید که به همه نوع رنگ پوستی بیاید.
 4. آماده یا دوخته شده؟ اگر نتوانستید طرحی را که به دنبالش هستید پیدا کنید. شاید بهتر باشه آن را به خیاط بسپارید تا آنطور که دوست داشتید و بهتر فیکس ساقدوش‌ها است را تحویل بگیرید. ممکن است شما خرید لباسها را از مغازه  انتخاب کنید، شما همیشه می‌توانید آنهارا متناسب سایز ساقدوشانتان تغییر بدهید.
 5. محل برگذاری: اگر جشن بیرون از منزل دارید ممکن است بهتر باشد که یک روپوش برای ساقدوش‌ها در مواقعی که آنها سردشان خواهند شد، در نظر بگیرید. یک شال طرح دار یا رنگی یا کت کوتاه می تواند مناسب باشد. اگر تصمیمتان مطابق همه مطالب فوق است، بهتر است که یک برنامه ریزی برای تناسب اندام ساقدوش ها هم فراهم کنید، قبل از خرید، چون در اغلب موقعیت هایی که عروس خانوم‌ها لباس هارا می‌بینند فکرشان عوض می شود.

 

بهترین تالارهای پذیرایی ، تالارهای ویژه در تهران، باغ تالارهای مجلل و شیک  را میتوانید در سایت تالاروب جستجو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید