تالار وب

انتخاب درست کت و شلوار داماد

انتخاب کت و شلوار داماد با توجه به استایل

روز عروسی مهم ترین روز در زندگی هر کسی می باشد. بعضی از آقاان شاید در روز عروسی خود اولین باری باشد که کت و شلوار به تن میکنند. مدل های مختلفی از انواع کت و شلوار ها وجود دارد و حتما شما را برای خرید آن وسوسه میکند اما انتخاب یک کت و شلوار مناسب با توجه به اندام و استایل شما و قد شما می تواند یک انتخاب خوب و عالی باشد. برای اینکه بتوانید یک کت و شلوار مناسب برای خود پیدا کنید که احساس راحتی و خوبی نیز داشته باشید در سایت تالار وب در این باره مطالبی را در اختیار شما قرار داده ایم.

انواع مختلف استایل ها و کت و شلوارهای متناسب با آن

بلند قد و لاغر

افراد با این استایل می توانند هر مدل کت که می خواهند بپوشند. مدل کلاسیک که یک کت دو دکمه با یک یقه هفتی یا یقه ایستاده با سه یا چهار دکمه نیز برای این قبیل افراد بسیار مناسب می باشد. اگر نگران لاغر بودن خود هستید در مورد کت های دو دکمه بیشتر فکر کنید. با در نظر گرفتن استایل می توان از کت های اپل دار نیز استفاده کرد تا چهارشانه به نظر برسید. اگر چهارشانه هستید از کت های اپل دار دوری کنید.

بسیاری از کت های موجود دارای شلوارهای راسته هستند که گزینه مناسبی برای افراد قدبلند می باشد.

شلوارهای به اصطلاح لوله تفنگی پاها را بلندتر نشان می دهند. برای انتخاب شلوار حتما به نوع کفش هایی که مدنظر دارید نیز توجه کنید. کت های تک دکمه نیز کمی کمر را باریک تر نشان می دهد. توجه داشته باشید که در گاهی اوقات می توانید نتیجه دلخواه خود را از کت هایی با یک ساز کوچکتر بگیرید.

اگر می خواهید کوتاه تر به نظر برسید می توانید از کمربند و پاپیون استفاده کنید. خط های افقی کت نیز باعث توهم دیداری شده و قد را کوتاه تر نشان می دهد. همچنین جلیقه با یک کراوات باریک قد را بلندتر نشان می دهد.

قد بلند و عضلانی یا درشت هیکل

یک کت تک دکمه باعث می شود که کمر اینگونه افراد باریکتر جلوه کند. کت هایی با یقه نازک به کشیده تر نشان دادن بدن این افراد کمک می کند. یقه شال برای این گونه افراد ایده آل است. از پوشیدن لباس های تنگ اجتناب کنید. برخلاف شیک بودن ژاکت، این مدل لباس برای افراد درشت هیکل مناسب نمی باشد.

مجموعه پیشنهادی:  برنامه ریزی آرایش عروس قبل عروسی

برای این گونه افراد شلوار پلیسه دار با پلیسه های زیاد و نازک که به صورت مسطح با پارچه قرار بگیرد مناسب می باشد. این کار باعث لاغرتر جلوه دادن پاها می شود.

در صورتی که هیکل درشتی دارید برای بلند نشان دادن خود می توانید از کمربند و جلیقه استفاده کنید. به جای استفاده ار پیراهن های با یقه های تیز و پاپیون نیز می توانید از کراوات های باریک بهره ببرید.

کوتاه و لاغر

بهترین کار انتخاب نوعی از لباس است که خطوط بدن شما را به صورت کشیده نمایش دهد. از پوشیدن لباس های کوتاه و تنگ اجتناب کنید. همچنین از کت های چهار دکمه و یقه شال دوری کنید. کت های تک دکمه می تواند انتخاب خوبی باشد همچنین می توانید به کن خود اپل نیز اضافه کنید.هدف از انجام چنین کاری کشیده تر جلوه دادن خطوط بدنی شما می باشد.

این گونه افراد باید برای بلند و کشیده تر نشان دادن پاها شلوارهای راسته را انتخاب کنند.

همچنین جلیقه و یک کراوات باریک نیز برای این افراد مناسب می باشد.

کوتاه و عضلانی و یا درشت هیکل

کت های یک یا دو دکمه با یقه شال نازک که یقه آن تا نیم تنه کشیده شده است می تواند قر این افراد را بلند نشان دهد. این افراد باید از ژاکت های چهار دکمه اجتناب کنند.

برای انتخاب شلوار نیز بهتر است این افراد از شلوارهای راسته به جای شلوار های پلیسه دار استفاده کنند تا استایل بدن آن ها را کشیده تر نشان دهد.

این افراد نیز می توانند از جلیقه به همراه یک کراوات باریک برای بلندتر نشان دادن خود استفاده کنند. همچنین از پوشیدن پیراهن های دارای یقه تیز خودداری کنند.

برای دیدن بهترین و شیک ترین تالار پذیرایی و باغ تالار به سایت تالار وب مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید