تالار وب

اهمیت وسعت تالار پذیرایی با باغ محل برگزاری مراسم عروسی

اهمیت وسعت تالار پذیرایی با باغ محل برگزاری مراسم عروسی

وسعت تالار یا باغ محل برگزاری جشن عروسی شما ارتباط مستقیم با تعداد مهمانان شما دارد. اگر تعداد مهمانان شما کم هستند ، سالن بزرگ و وسیع برای برگزاری عروسی شما مناسب نیست چرا که مهمانان شما در آن پراکنده می شوند و عروسی شما خلوت و سرد به نظر می رسد. بنابراین در صورتی که تعداد مهمانان شما کم هستند ، یک سالن کوچکتر را برای پذیرایی در نظر بگیرید. در ضمن درهر صورت ، از مسئول تالار یا باغ سوال کنید که در صورت لزوم آیا صندلی اضافه برای پذیرایی دارند یا خیر؟

مواردی مهمی در این مورد وجود دارند که به برخی از آنها به اختصار اشاره می کنیم : ظرفیت پارکینگ ( حدود یک جای پارک برای ۳ تا ۴ میهمان مناسب است) ، محل سرو شام : بطور مثال ۳۰۰ نفر میهمان شما نمی توانند به محل سرو شام (میز غذا) که گنجایش ۲۰ نفر را دارد مراجعه نمایند . تعداد سرویس های بهداشتی متناسب با جمعیت ، گنجایش رختکن و هم چنین اتاق عقد نیز از این موارد می باشد.

مواردی همچون سیستم تهویه، سقف سالن و … از مواردی هستند که نیاز دارد به آنها توجه شود. با توجه با اینکه مراسم شما در چه فصلی برگزار می شود ، بایستی سیستم سرمایش و گرمایش سالن محل برگزاری عروسی بطور مطلوبی تامین گردد. توجه داشته باشید که در فصول گرم سال عدم وجود سیستم خنک کننده در سالن عروسی یا باغ تالار باعث کلافه شدن شما و میمانان می شود مخصوصا که تحرک شما و آنها بیشتر است.

سیستم برق اضطرای که اکثر تالارها دارند نیز مورد توجه است. هیچ چیز بدتر از این نیست که موقع مراسم برق سالن قطع شود.!

دیدگاهتان را بنویسید