تالار وب

باغ تالار لاله

باغ تالار لاله

نام مجموعه : باغ تالار لاله
نام مدیریت : رحیم ابراهیمیان
آدرس : تهران، میدان پونک، بلوار میرزابابایی، چهارراه عدل، باغ لاله
تلفن : ۴۴۴۰۴۸۸۱ – ۰۲۱
وب سایت :

توضیحات : برگزاری مراسم عروسی، ولیمه حج، جلسات اداری
امکانات: رستوران سنتی، سفره خانه سنتی، دارای سه تالار مجزا (لاله۱و۲ و یاس)، پارکینگ اختصاصی، اتاق عقد، آتش بازی و گل آرایی، نورپردازی و موزیک
دارای VIP اختصاصی در فضای دریاچه مصنوعی جزو یکی از تالارهای پذیرایی غرب تهران

10 دیدگاه دربارهٔ «باغ تالار لاله»

 1. سلام
  من خیلی وقته که باغ لاله رو میشناسم و از مشتریان همیشگی باغ لاله بودم، از اون زمانی که یه چای خونه بود و قلیون هم نمی دادن تا همین هفته پیش
  حدود ۱ ماه پیش به همراه بستگانی که کلی رودر بایسی داشتیم بعد از کلی تعریف که خیلی جای خوبیه رفتیم باغ لاله، تو هوای سرد نشتیم توی یکی از آلاچیق ها و حسابی آبرومون رو برد این باغ قشنگ
  *اول این نکته رو بگم که یه زنگ جلوی در بالای بالا گذاشتن که در صورتی که چیزی نیاز داشتین زنگ را فشار بدین، ما هرچی زنگ زدیم بعد گذشت نیم ساعت کسی سراغ ما نیومد، آخر باید داد میزدیم تا کسی ازونجا رد میشد به داد ما برسه، البته این داستان توی همه ی موارد تکرار شد و زنگ فقط برای دکور بود.

  ۱٫ (سرما) توی هوای سرد توی آلاچیق نسبتن بزرگ که از همه جاش باد میومد داخل، یه چراغ کوچیک گذاشتن واسه گرمایش که خودشم به زور گرم میکرد.
  (کاری از دستشون بر نمیومد)

  ۲٫ (کیفیت) استکان هایی که برای سرو چای آوردن دوتاش لب پر شده بود و بدون توجه همراه سرویس برامون آوردن.
  (با صدا کردن برامون عوض کردن)

  ۳٫ (بی توجهی) چای ذغالی آوردن برامون اصلا زیر سماور ذغالی نریخته بودن، وقتی چایی هارو ریختیم دیدیم همه سرد و غیر قابل خوردن هستش.
  (کلی صدا زدیم یکی بیاد با معذت خواهی عوض کردن)

  ۴٫ (عدم نظارت) توی آلاچیق دستمال خالی گذاشته بودن که حتمن باید میگفتیم تا بعد یه ربع دستمال میاوردن برامون.
  (بعد کلی صدا زدن)

  ۵٫ (سرویس عالی) پیتزا آوردن برامون بدون سس.
  (البته صدا کردیم آوردن)
  -البته یه نکته ای که خیلی مثبت بود و تایمی از ما نگرفت این بود که صندوق دار با دستگاه پوز اومد دم آلاچیق هم انتقادات ما رو شنید هم حساب کرد که ما یه وقت تو ضحمت نیوفتیم. و کلی عذر خواهی بخاطر شلوغی.

  کاش داستان به همینجا ختم میشد.
  گفتیم خوب حتما شلوغ بوده و رسیدگی سخت
  همین ۱۰ روز پیش به همراه خانومم مجدد برای شام رفتیم باغ لاله فقط در ظاهر زیبا

  سفارش غذای ما:
  یک عدد فیله مرغ رولتی ممتاز + کته + خوراک میرزا قاسمی + دوغ معجون پارچ

  ۱٫ (سرویس دهی نامنظم) سفره و وسایل رو همون اول آوردن برامون بعد حدودن ده دقیقه میرزا قاسمی هم آوردن که مشخص بود توی ماکروفر گرم کرده بودن، در صورتی که ۲تا غذا سفارش دادن قطعن یکیش به عنوان پیش غذا نیست، ما هم شروع کردیم به خوردن. تا اینکه بعد از گذشت بیست دقیقه غذای اصلیمون رو آوردن.
  (دستشون درد نکنه)
  ۲٫ (عدم توجه به سفارش مشتری) برای ما به جای ران مرغی که سفرش داده بودیم سینه مرغ آوردن ولی اصلا مشخص نبود چون رولی بود و نمیشد تشخیص داد، ما هم شروع کردیم به خوردن، قاشق اول رو که خوردیم متوجه شدیم که سینه مرغه و از سفارش ما خبری نبود.
  ۳٫ (عدم رسیدگی) کلی زنگی که اونجا بود رو فشار دادیم هیچ کس نیومد، بعد ۱۰ دقیقه با شماره رستوران تماس گرفتیم و بعد همون شخصی که سفارش رو گرفتن اومد و گفت شما همین غذا رو سفارش داده بودین، بعد کلی صحبت دوباره رفت که مسئولش رو بیاره، که غذا هم به کلی سرد شد.
  ۴٫ (برخورد زشت با مشتری) دیگه ما هم پاشدیم که بریم جلوی آلاچیق که رسیدیم. جانشین مدیر رستوران تشریف آوردن و گفتن که شما همین رو سفارش داده بودین جوجه کباب ممتاز بدون استخوان، بعد ما هم گفتیم که اگر همین رو سفارش میدادیم که غذامون رو میخوردیم بعد میرفتیم ما فیله مرغ رولتی ممتاز سفارش دادیم ولی این سفارش ما نیست و اشتباه آوردین، ولی قبول نمیکردن و با صدای بلند گفتن که فیله مرغ همون سینه مرغه که شما خودتون هم نمیدونین که چی میخواین و از اینجور حرف ها، گفتم که شما مسئولیت اشتباه خودتون رو نمیپذیرین اومدیم که بریم رفت سمت آلاچیق بعدش گفت که دستم که زدین به غذا، اگه نمیخواستین چرا دست زدین به غذا، اگه نمیخوردیم که متوجه نمیشدیم گفتیم پولش رو میدیم.
  با یه سرچ ساده تو اینترنت به راحتی میشه فهمید که فیله مرغ با سینه متفاوت هستش ولی کسی که توی یه باغ بزرگ جانشین مدیریت هستش این رو نمیدونه هنوز.
  که نامردی هم نکردن با احتساب ارزش افزوده ۹۴،۲۹۰ تومن از ما گرفتن. و توی فاکتور هم نوشته جوجه کباب ممتاز و اسمی از فیله و رولت آورده نشده.
  (یه میرزا قاسمی خوردیما)
  ۵٫ (عدم رسیدگی مدیریت) مسئول صندوق اونجا هم گفتن بخاطر حسابداری مجبورن وجه رو از ما دریافت کنن ولی شمارتون رو بدین حتما میگیم که مدیریت با شما تماس بگیرن بعد گذشت سه روز حضوری رفتم تا مدیریت رو ببینم که گفتن نیستش ولی باهاتون تماس میگیرن، الان حدود ۱۰ روز گذشته ولی مدیریت ظاهرن مشتری براشون هیچ اهمیتی نداره و من تصمیم گرفتم تا این تجربه رو با شما هم در میون بزارم
  امیدوارم که نظر من رو حذف نکنن فقط تعریف و تمجید رو قرار بدن.
  با تشکر

  پاسخ
 2. سلام
  باغ تالار پونک افتضاحه.من که فردای عروسی کلی گریه کردم ولی بزرگترین جشن زندگیمون خراب شد و دیگه نمشد کاری کرد.عروسی ما انتهای خرداد ۹۴ بود.
  ما یه سفره عقد نقره ایی انتخاب کردیم حتی روز قبل از عروسی رفتیم چک کردیم ولی سفره عقد طلایی پهن کرده بودند!!! برای سفره عقد نه شمع گذاشته بودند نه آیینه اعتراض کردیم یه آیینه کهنه قهوه ایی آوردند تو سفره عقد خالی بود با اینکه پول گرونترین سفره عقد رو گرفته بودند و گفته بودند هیچ وسیله ایی لازم نیست بیارید!!!
  برخورد کارکنان افتضاح بود یکیشون که ما داشتیم اعتراض میکردیم با نهایت بی ادبی در اتاق عقد رو کوبید و رفت با داد و بیداد!!!
  کارکنان سالن اصلا پذیرایی بلد نبودن!! نحوه پذیرایی اصلا نظم نداشت.من که عروس بودم چند بار گفتم آب بیارید تا برام یه لیوان آب آوردند!!!
  جای حلقه که خودم خریده بودم کنار سفره عقد جا موند اونم بهمون پس ندادند!!
  تنها نکته مثبت این بود که غذاهاشون مخصوصا باقالی پلو با گوشتش خوشمزه بود

  پاسخ
 3. اینم یادم رفت بگم که از فضایی که اینهمه پول دادی اجازه فیلم برداری از فضای بیرون نمی دن

  پاسخ
 4. من مراسم عقدم اونجا بود اول باید که فضای بیرونیش خیلی قشنگه و برای یه باغ تالار خوبه ولی وقتی مراسم ما شروع شد من و همسرم وارد شدیم متاسفانه اولین باران سال ۹۴ شروع شد و گفتن که می تونین برای اینکه عروس خیس نشه از ورودیه گوشه باغ ماشین ببرین بالا ما هم خوشحال شدیم و رفتی م ولی بعدا فهمیدم که تمامیه مهمونهای ما رو نگهبانان از همان مسیر باریک بدون دید باغ فرستادن داخل تالار و هیچکدوم فضای باغ رو که برای ما خیلی مهم بود ندیدن حتی استخر و من خییلی ناراحت شدم و ضمنا با اینکه عقده ما سه شنبه بود ولی ورودیه ۲ سالن ۵۰۰ هزار تومن از ما گرفته شد که به نسبت وسط هفته بعدا فهمیدم مبلغ ریادی پرداخت کردم .

  پاسخ
 5. سلام ما ۹۵/۵/۱مراسم نامزدی گرفتیم بسیبار پشیمان شدیم هم هزینه کردیم هم ابرویمان رفت سیستم صوتی خراب اخر هم درست نشد
  کارگرهای سالن بدون نظم یکی لباس قرمز با یقه باز یکی لباس سفید کثیف و هنوز مردم در حال غذا خوردن بودن بعضی از چراغ ها را
  خاموش کردن وقتی اعتراض کردیم گفتن دستمان خورده و خاموش شده یک دستشویی برای ان همه مهمان انتهای فضای باز با ان وضعیت
  بعد از اعتراض گفتن از دستشویی قسمت اداری استفاده کنید بالاخره اگر می خواهید مراسمتان نا اخر عمر فراموشتان نشود وهمیشه غصه بخورید این سالن را انتخاب کنید ضمنا هم ۵۰۰۰۰۰۰ ورودیه دارد وهم ۱۰% حق سرویس و هم ۹% ارزش افزوده از کل مبلغتان میگیرند.

  پاسخ
 6. سلام به همه اعضا
  و خسته نباشید و تشکر از مدیریت این سایت خوب
  دیروز با همسرم به دیدن چندین تالار رفتیم برای جشن عروسی( 400مهمان)
  باغ لاله میدان پونک
  که فضای بیرون عالی اما سالن بسیار ضعیفی داشت و ورودیه که هر سالن250000تومان که میشد 500000تومان فقط ورودی آن هم وسط هفته

  بعد رفتیم تالار حیدر بابا که توی صفحه تالار حیدر بابا توضیح میدم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید