تالار وب

باغ تالار پرنس کمالشهر

باغ تالار پرنس کمالشهر

باغ تالار پرنس

نام مجموعه: باغ تالار پرنس
آدرس: کرج، بعد از پلیس راه، شهرک زیبای افشاریه، ارغوان ۲ پلاک
تلفن:
ظرفیت: ۴۵۰ نفر

اتاق عقد مجزا
پارکینگ اختصاصی

باغ تالار پرنس یکی از زیباترین تالارهای پذیرایی کرج است.  این باغ تالار مجلل با دیزاین و طراحی مدرن و شیکی که در فضای باغ و سالن ها دارد خود را از دیگر تالارهای منطقه متمایز کرده است.    یکی از ویژگی های بسیار خوب باغ تالار تشریفاتی پرنس سقف بلند سالن های آن و همچنین فضای دلباز آن است. شایان ذکر است که باغ تالار مجلل پرنس دارای اتاق عقد با دیزاینی ویژه و نور پردازی عالی است. گل آرایی، شمع آرایی، آتش بازی میز شام مخصوص عروس و داماد زیبایی دو چندانی به این باغ تالار بخشیدهاست. عروس داماد ها باغ تالار پرنس با فرش قرمز پذیرای قدم های شما عزیزان است.

باغ تالار پرنس کمالشهر
باغ تالار پرنس کمالشهر کرج

3 دیدگاه دربارهٔ «باغ تالار پرنس کمالشهر»

 1. عروس
  من شهریور امسال ۹۶ عروسیم تو این باغ تالار بود، خداروشکر همه چی خیلی عااالی بود خانم و آقای قره داغی خیلی باشخصیت و البته خوش برخورد و خوش قول هستن، به همه وعده هایی که داده بودن تمام و کمال عمل کردن، خدا خیرشون بده، قیمتاشونم از همه باغ تالارای معقول کرج و اطرافش بهتر بود، همه از باغ تالار و نحوه پذیراییشون خیلی تعریف کردن و هنوزم دارن میگن:))))
  ما ۲۰۰ نفر مهمون داشتیم که تقریبا با هزینه دیجی و غذای دیس پرسی دو نوع و همه تشکیلات (شمع آرایی و گل آرایی و یخ خشک که البته اینا هدیه بود از طرف باغ تالار) شد ۱۵ میلیون
  ولی سعی کنید دیجی و خودتون بیارین ما زیاد از دیجی راضی نبودیم، همین
  ایشالله همه خوشبخت بشن و از مراسماشون راضی

  پاسخ
  • سلام مهناز جان
   من برای بازدید تالار رفتم و از نظر قیمت و برخورد مدیریت عالی بود. منویی که برای من حساب کردند حدود ۳-۴ مسلیون از تالارهای اطرافش کمتر در اومد برامون.
   من حتما اونجا رو انتخاب میکنم برای روز مراسمم. ما عقدیم و به امید خدا قرار هستش که توی سال آینده عروسی کنیم.
   در مورد قیمت خیالت راحت باشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید