تالار وب

باغ مجنون

باغ مجنون

باغ عروسی مجنون ، باغ تالار مجنون همراه با تصاویر و نظر سنجی

نام مجموعه: باغ مجنون

آدرس: تهران، اتوبان آزادگان ، بعد  از خروجی احمد آباد مستوفی ، باغ مجنون احمد آباد مستوفی

تلفن:

ظرفیت: ۱۰۰۰ میهمان

توضیحات: احمد آباد مستوفی به دلیل وجود زیاد فضای باغی ، به منطقه ای برای برگزاری انواع مراسم ها بدل شده است. در بین باغ تالارهای موجود در احمد آباد مستوفی شاید به جرات بتوان گفت که باغ تالار مجنون یکی از بهترین باغ های عروسی ایران است. این باغ تالار زیبا در منطقه از تهران احداث شده است که در اطراف خود باغ تالارهای زیادی وجود دارند. این باغ عروسی مجلل به خاطر دارا بودن مدیریت قوی و همچنین سبک پذیرایی خاصی که داراست به بهترین باغ تالار احمد آباد مستوفی بدل شده است. اگر قصد برگزاری مراسم در یکی از باغ تالارهای غرب تهران را دارید پیشنهاد میکنیم تا از باغ تالارهای احمد آباد مستوفی دیدن نمایید.

به زودی اطلاعات بیشتری از این باغ عروسی در اختیار شما عزیزان قرار داده خواهد شد.

باغ تالار مجنون از نگاه تالار وب: باغ مجنون از جمله باغ تالارهایی است که سطح VIP و در یک کلاس عالی در حال فعالیت است. دکور و دیزاینی که در باغ تالار مجنون می بینید تقریبا بینظیر است. سالن خانم ها و آقایان با میز و صندلی هایی دکور شده است که در کمتر تالاری مانندش را خواهید دید.

سن رقص LED  و نور و سیستم صدای حرفه ای از دیگرامکانات این تالار بشمار می آید. در انتهای باغ بنایی وجود دارد که به اتاق عقد اختصاص داده شده است. ظرفیت بالا ، سفره عقد زیبا و رویایی ، تنوع در انتخاب سفره عقد از ویژگیهای این اتاق عقد محسوب می شود.

در باغ مجنون فضایی وجود دارد که به جایگاه اختصاصی عروس و داماد اختصاص داده شده است. این فضا به شکل عرشه کشتی طراحی شده است. در آخر مراسم و هنگام بریدن کیک عروسی لبه های کشتی را با وسایل حرفه ای آتش بازی تزئین می نمایند که یه شب رویای را برای عروس و داماد رقم خواهد زد که در کلام نمیگنجد. و تنها راه درک زیبایی آن آتش بازی شرکت در مراسم های باغ عروسی مجنون است.

اگر قصد برگزاری مراسم را در باغ دارید حتما از باغ تالار مجنون بازدید نمایید. بازدید از باغ مجنون بیشک خالی از لطف نخواهد بود.

در سایت تالار وب میتوانید اطلاعات تالارهای پذیرایی تهران ، باغ تالار ، تالارهای پذیرای احمد آباد مستوفی ، تالارهای پذیرایی کرج و تالارهای VIP  دسترسی پیدا نمایید.

باغ مجنون

تالار وب حامی زوج های ایرانی ، تسهیلی نوین برای ازدواج

 

دیدگاهتان را بنویسید