تالار وب

با آقایون کم حرف چه کنیم

دلایل کم حرفی آقایان

با آقایان کم حرف چه کنیم؟

اغلب خانومها از سکوت همسر گله مندند!
??
با وجود اینکه در کنار همسر هستند باز احساس تنهایی میکنند!

هرچه تلاش میکنند همسر را به حرف بیاورند بی نتیجه است! و باعث نگرانی این خانمها میشود!
??
این دسته از خانمها تصور میکنند همسرشون هم میتونه مثل اونها از تمام مسائل روزمره زندگی صحبت کنه!

اما روانشناسان نظرات متفاوتی دارند:
بعضی معتقدند خیلی از اقایان به دلیل احساس تنهایی در برابر مشکلات همه مسائل رو در خود نگه میدارند و همین امر باعث میشه دیگه توانی برای صحبت و خوشرویی در منزل نداشته باشند!
??
این اتفاق در مورد بعضی از بانوان شاغل نیز صدق میکند!
اما بار مشکلات زندگی عمدتا بر دوش آقایان است….

جای نگرانی نیست و بهتر است مواقعی که همسرتان خسته و بی حوصله است و تمایلی به حرف زدن ندارد کمی او را تنها بگذارید البته این به این معنی نیست که رهایش کنید بلکه کمی به همسرتان فرصت بدید تا موقعیت مکانی خود را درک کند و بتواند با شما حرف بزند ، تنها کاری که می توانید انجام بدهید تا خستگی همسرتان از بین برود به وجد آوردن محیط خانه به جایی آرام ، تمیز و دوستانه و همسرتان بتواند بعد از مشکلات و سختی های روزمرگی در محیط کار و بیرون از خانه به آن پناه ببرد.

تالار پذیرایی

پیدا کردن یک تالار پذیرایی و یا باغ عروسی مجلل که موقعیت مکانی مناسب و دسترسی آسانی داشته باشد دغدغه امروزه ی بیشتر عروس دامادها می باشد. پیدا کردن تالار عروسی و باغ تالار با سایت تالار وب کار آسان و بی دردسری است و شما میتوانید با وارد شدن به سایت تالار وب ، تالار مورد نظر خود را از دسته های استانی و محدوده ای انتخاب کنید و اطلاعات مورد نظر تالار را همراه با آخرین عکسها از تالار پذیرایی مربوطه ملاحظه نمایید. سایت تالار وب در تلاش است تا کمی کار شما عزیزان را برای یافتن تالار عروسی مناسب راحت سازد.

دیدگاهتان را بنویسید