بیان کردن احساسات

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بیان کردن احساسات

«بیان احساسات»ناجی زندگی دو نفره‌ شما

  • احساتتان را بشناسید: با خودتان در شناخت احساسات اصلی خود رو راست باشید.
  • احساساتتان را بپذیرید: گام بعدی شما پذیرفتن احساساتتان است. با خودتان مهربان باشید و به خودتان اجازه دهید به حکم انسان بودن، احساسات بشری را تجربه کنید. هیجان‌های مختلف مانند خجالت، شرم، ترس یا ناامیدی همین احساسات بشری هستند که شما هم مثل هر انسان دیگری حق دارید گاهی آن‌ها را تجربه کنید.
  • احساساتتان را بیان کنید: راست و پوست کنده با همسرتان حرف بزنید. زمان مناسبی را انتخاب کنید. به او بگویید که حرف‌های مهمی برای گفتن دارید و از او می‌‌خواهید که به حرف‌هایتان با دقت گوش دهد.
  • انتظار درک نشدن را هم داشته باشید: ممکن است شما تمام اصول بالا را رعایت کرده باشید، اما باز هم همسرتان نتواند شما را خوب درک کند. چنین اتفاقی کاملا طبیعی است؛ چرا که شما در مقابل فردی قرار گرفته‌اید که با دنیای شما فاصله‌ی زیادی دارد و شاید در اوایل ازدواج، شناخت احساساتتان و نزدیک شدن به دنیای درونی شما برایش دشوار باشد.
  • صبور باشید و ادامه بدهید: رابطه‌ زناشویی از آن چیزهایی است که گذر زمان می‌‌تواند آن را شیرین‌‌تر و دل‌‌انگیزتر کند.از درمیان گذاشتن احساسات خود با همسرتان خسته و ناامید نشوید. عمیق‌‌تر شدن این صمیمیت و ایجاد همدلی نیاز به گذر زمان، صبوری و ممارست دارد.
رای بدهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

 

دانلود-آهنگ

رسانه تصویری تالار وب فیلم آموزش + تالار عروسی

 

نرم افزار مدیریت و رزرو تالار پذیرایی

×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب