تالار وب

تالارهای پذیرایی قصر وصال

نام مجموعه : مجموعه تالارهای پذیرایی قصروصال
نام مدیریت :
آدرس :
تهران، بزرگراه نواب، اتوبان تندگویان، انتهای خیابان بهمنیار، شهرک وصال، میدان وصال، مجموعه تالارهای پذیرایی قصروصال

تلفن : 

توضیحات : با موقعیت استثنایی و منحصربفرد، زیباترین و مجلل ترین تالارپذیرایی که در منطقه ۱۶ تهران واقع شده است. این مجموعه با دو طبقه پارکینگ اختصاصی با ظرفیت هر طبقه ۴۰ خودرو آسایش خاطر میهمانان را از جهت محل پارک خودرو شخصی خودو آسوده حضور داشتن در مراسم دعوت شده را ایجاد نموده و باعث راحتی بانوان در رفت و آمد به داخل سالن ویژه بانوان شده است.

مجموعه تالارهای قصر وصال با طراحی و ساخت استثنایی مهندسین داخلی طبق استانداردهای بین المللی ویژه سالن های مخصوص مراسمات مختلف طراحی شده و از ویژگیهای این مجموعه ارتفاع بیش از ۵ متر سقف تالارها و بدون ستون بودن آنها می باشد که باعث ایجاد فضایی مناسب با دید کاملا باز به روی سن یا جایگاه می باشد.

مجموعه تالارهای قصر وصال با کادری مجرب و آموزش دیده دوره های مختلف هتلداری بصورت کاملا اختصاصی اداره می شود، لذا هدف رضایت میهمانان و مراجعه مجدد میهمانان گرامی به این مجموعه نشانگر سرویس دهی مناسب در بخش خصوصی می باشد. این مجموعه تشکیل یافته از چهار تالار مجلل که توانایی اجرای همزمان دو مراسم بصورت کاملا تفکیک شده، با نامهای فیروزه و یاس را داراست که جمعا تا ۱۷۰۰ نفر ظرفیت جهت مراسمات مختلف با جدیدترین متد پذیرایی، آماده سرویس دهی به شهروندان گرامی می باشد.

امکانات ویژه صوتی و تصویری همراه با نور پردازی حرفه ای و پخش تصویر از هنگام ورود میهمانان به داخل تالارها و نمایش اجرای مراسم ها توسط LCD در تالار بانوان

 

11 دیدگاه دربارهٔ «تالارهای پذیرایی قصر وصال»

 1. غذاهاشو با روغن مایع چرب میکنه آدم چندشش میشه وضعیت فرهنگی پرسنل هم خوب نیست …دیگه ببین واویلاس

  پاسخ
 2. 93.5.2افطاری به این تالار دعوت هستیم…اولین بار است که در جنوب شهر به تالار میروم امید که همانطور که گفتید باشد.

  پاسخ
 3. من عروسی سال 88 اینجا بوده من از اختیاریه شروع کردم به تالار دیدن و حدود50تالار عروسی دیدم تا به اینجارسیدم از شرق تاغرب
  و فوق العاده حساس و ریز بین بودم توی انتخاب تالا خدارو شکر اینجاهمه چیز اونطور که میخواستم بود و برام شب بسیار خوبی بود اونزمان خدمات و غذا همه چیز خوب بود و واقعا ازشون ممنونمبه شماهاهم معرفی می کنم

  پاسخ
  • عزیزم شما یا خیلی بد سلیقه ای یا از عوامل تالاری. یعنی تو این همه تالار عالی که توی تهران داریم شما چیزی ندیدی، با اون همه ریزبینی که ازش حرف میزنی. مردمم که کوشاشون درازه…. من نمگم این تالار بد یا خوبه. ولی این همه تعریفایی که از این تالار میکنی خیلی غیر واقعیه. بیشتر از ذهنت استفاده کن برای داستان سرایی هات.

   پاسخ
   • به نظر من هم تالار خوبیه و هم کیفیت غذاش خوبه و هم دیزاینش. آدم بی ادب متاسفانه همه جا هست که نظرات به دور از ادب بده

    پاسخ
    • نادر خان کی این پیشنهاد ابلهانه رو کرده بهت؟؟؟؟ چه آدم در پیتی بوده که این تالار و به عنوان تالار خوب بهت معرفی کرده.
     در ضمن گفتی که تالار خوب…. یکم بیشتر توضیح میدادی من شاید میتونستم کمکت کنم. باید بگی که تو کجا میخوای؟؟؟ چقد میخوای هزینه بکنی؟؟؟

     پاسخ
   • غذاهاشو با روغن مایع چرب میکنه آدم چندشش میشه .. دیگه پرسنلش هم خیلی بی تفاوت و بی ادبن

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید