تالار وب

تالارهای عروسی در غرب تهران

تالارپذیرایی آریا

تالار پذیرایی باشگاه آریا + تخفیفات + تور مجازی

نام مجموعه: تالارپذیرایی آریا – باشگاه پذیرایی آریا

آدرس: تهران، همت غرب، بعد از پل ستاری، خیابان کبیری طامه، خیابان چمران، باشگاه پذیرایی آریا

ظرفیت: ۵۰۰ نفر.

تالار پذیرایی آریا شامل ٢ سالن ٩٠٠ مترى و بدون ستون می باشد که در طبقات اول دوم قرار دارند ضمنا برای رفاه حال میهمانان محترم آسانسور مجزا با ظرفیت ٢٢ نفر در نظر گرفته شده است
دارای فضای سلف سرویس مجزا برای هر سالن
اتاق عقد مجلل با ظرفیت ١٠٠ نفر
سالن VIP جهت سرو اختصاصی شام عروس و داماد
٢٠٠٠ متر فضای سبز با امکانات ویژه جهت پذیرایی
پارکینگ اختصای مسقف
دسترسی آسان به اتوبانهای همت ، نیایش و ستاری

تالار باشگاه آریا از دید تالار وب : تالارهای پذیرایی غرب تهران به دلیل دارا بودن پتانسیل خاص برای برگزاری مراسم ، رقابت زیادی برای جذب عروس و داماد دارد. این رغابت سبب تجمع زیاد تالارهای VIP  تهران در این منطقه از تهران شده است. تغییراتی که در یک سال گذشته در تالارپذیرایی آریا انجام شده است این مجموعه را به یکی از لاکچری ترین تالارهای تهران بدل نموده است. طراحی نمای بیرونی تالار عظمت و شکوهی خاص به کل مجموعه غالب نموده است.

بعد از گذر نمودن از محوطه حیاط و نمای بیرونی وارد لابی تالار باشگاه آریا میشویم که در سمت راست دفتر مدیریت و در سمت راست سالن اتاق عقد وجود دارد. سالن خانم ها در طبقه دوم و سالن آقایان در طبقه سوم قرار دارد. با ورود به سالن های تالار حس خاصی که حاکی از رضایت برای حضور در چنین مجموعه ای است را به هر بیننده ای منتقل میکند. این حس برای نظمی و زیبایی خاصی است که در هر لحظه در تالارپذیرایی آریا حاکم است به وجود می آید. برخورد خوب مدیران بخصوص آقای مهربان نیز این حس را دوچندان میکند.

تالار پذیرایی باشگاه آریا در غرب تهران واقع شده که جزو تالارهای پذیرایی جنت آباد و تالارهای پذیرایی غرب تهران بشمار می آید. برای دسترسی به این تالار مجلل هم از طریق غرب به شرق اتوبان همت ، سپس خروجی شاهین شمالی میتوانید اقدام نمایید و هم از طریق بزرگراه آبشناسان به سمت شرق.

باشگاه آریا دو زیر مجموعه دیگر دارد. تالار پذیرایی عمارت زرین و تالار باشگاه اقدسیه از دیگر تالارهای تحت مدیریت آقای مهربان بشمار می آید.

[تعداد: 292    میانگین: 3.4/5]

87 دیدگاه دربارهٔ «تالارپذیرایی آریا»

 1. سلام. من سال ۹۶ مراسم عروسیم در سالن آریا بود . ۲۶ اردیبهشت … بسیار سالن شیک ، باکلاس و فوق العاده ای بود . من که هنوز به انتخابم افتخار میکنم . برخورد مدیریت و پرسنل بینهایت عالی بود .

  پاسخ
 2. عروسی پسرم در تاریخ ۲۴ تیر ۹۸ در این تالار برگزار شد.
  تقریبا همه چیز عالی بود.
  برخورد مدیریت جناب آقای قلیزاده از ابتدا تا انتها صمیمی و توام با احترام بود.
  تالار تمیز و شیک بود.
  فصای حیاط بسیار مناسب بود.
  اتاق عقد بسیار زیبا و جادار بود.
  سالنه شیک بدون ستون و عالی.
  برخورد پرسنل بسیارخوب و محترمانه البته جا دارد که از این بهتر باشد.ِ
  پذیرایی شایسته
  میوه , شیرینی و شام از نظر کمیت و کیفیت بسیار خوب.
  فضای سالن شام کافی و به علت دعوت میز به میز از تجمع میهمانان در سر میز شام جلوگیری شد و میهمانان با خیال راحت شام خود را میکشیدند.
  DJ خانم و آقا مطابق نظر شما عمل میکنند.
  از سرکار خانم کریمی تشکر ویژه دارم.
  همه میهمانان با وجود اینکه قبلا در میهمانیهای تالارها و هتلهای خوشنام تهران میهمان بودند از این تالار تعریف خوب کردند و راضی بودند.
  خلاصه از تمام پرسنل زحمتکش و مدیریت سپاسگزارم و این تالار را برای برگزاری مراسم پیشنهاد میکنم.
  ضمنا اگر منوی دیس پرسی هم اضافه شود بسیار بهتر است تا کسانیکه میخواهند کمتر هزینه کنند هم بتوانند از این سالن استفاده کنند.
  اگر پارکینگ اضافه جنب تالار احداث شود خیلی بهتر است.

  پاسخ
 3. بازتاب: دانلود آهنگ ویژه باشگاه (شماره 3) - multi user
 4. سلام
  در وصف این تالار باید خدمت شما بگم که پنجشنبه مورخ ۹۷.۱۲.۱۶ در این تالار بودیم برای مراسم عروسی که اولا پرسنلش موقع شام میز ما و بغلی را فراموش کرده بودند!؟
  خلاصه بعد از کلی اعتراض سالاد و بشقاب رسید ولی قاشق و چنگال فراموش کرده بودند!
  از همه افتضاح تر برای این تالار این بود که روی میز ۸ نفری ۳ سیخ کوبیده و ۳ سیخ جوجه سرد و برنج سرد بود که پس از خوردن بزور آن بلند شدیم بریم دیدم روی سایر میزها باقالی پلو با گوشت هم بوده???….؟؟!!
  واقعا آبرو و حیثیت داماد بدبختو بردن با این کارشون

  پاسخ
  • با عرض سلام
   ضمن تشکر از شما دوست عزیز و توجه شما به مجموعه ما
   در تاریخ۱۶/۱۲/۹۷ متاسفانه تعداد ۴۰نفر مهمان اضافه بر سفارش تشریف آوردن که مطلب امری نادر در اجرای برگزاری مراسم ها هست. طبق فرمایش پدر داماد اغلب از دوستان اقای داماد بودند که بدون دعوت تشریف آورده بودند
   بیشتر شدن مهمانان علاوه بر مطلوب برگزار نشدن مراسم باعث زیر سوال رفتن تشریفات مجموعه خواهد شد زیرا مهمانان محترم اطلاعی از وضعیت سفارش نداشته و ضعف پذیرایی تالار را باعث این امر دانسته
   حتما اگر صاحبین مراسم توجه در سفارش تعداد مهمانان داشته باشند هرگز شاهد چنین مواردی نخواهیم بود

   پاسخ
 5. سلام
  در وصف این تالار باید خدمت شما بگم که پنجشنبه مورخ ۹۷.۱۲.۱۶ در این تالار بودیم برای مراسم عروسی که اولا پرسنلش موقع شام میز ما و بغلی را فراموش کرده بودند!؟
  خلاصه بعد از کلی اعتراض سالاد و بشقاب رسید ولی قاشق و چنگال فراموش کرده بودند!
  از همه افتضاح تر برای این تالار این بود که روی میز ۸ نفری ۳ سیخ کوبیده و ۳ سیخ جوجه سرد و برنج سرد بود که پس از خوردن بزور آن بلند شدیم بریم دیدم روی سایر میزها باقالی پلو با گوشت هم بوده???….؟؟!!
  واقعا آبرو و حیثیت داماد بدبختو بردن با این کارشون

  پاسخ
  • با عرض سلام
   ضمن تشکر از شما دوست عزیز و توجه شما به مجموعه ما
   در تاریخ ۱۶/۱۲/۹۷ متاسفانه تعداد ۴۰نفر مهمان اضافه بر سفارش تشریف آوردن که مطلب امری نادر در اجرای برگزاری مراسم ها هست. طبق فرمایش پدر داماد اغلب از دوستان اقای داماد بودند که بدون دعوت تشریف آورده بودند
   بیشتر شدن مهمانان علاوه بر مطلوب برگزار نشدن مراسم باعث زیر سوال رفتن تشریفات مجموعه خواهد شد زیرا مهمانان محترم اطلاعی از وضعیت سفارش نداشته و ضعف پذیرایی تالار را باعث این امر دانسته
   حتما اگر صاحبین مراسم توجه در سفارش تعداد مهمانان داشته باشند هرگز شاهد چنین مواردی نخواهیم بود

   پاسخ
 6. من عروسیم روز ۱۸/۸/۹۷در اینجا برگزار شد ،بسیار کادر خوبی داشتن ولی متاسفانه پارکینگ و کادر پارکینگ بسیار مبتدی و غیر حرفه ای بودن (توهین کردن به مهمانها) و با اینکه می گویند که پارکینگ داریم ولی هیچ خدماتی به شما نمی دهند و بعد عروسی به دلیل تسویه کامل شما هیچ کاری نمی توانید بکنید و کل مراسم رازیر سوال بردن و اگر مهمانان شما برای شما مهم هستن به هیچ عنوان این تالار را پیشنهاد نمیکنم،چون ابرو شما خیلی بیشتر از اینا می ارزد و کلی نارضایتی مهمانان برای شما به همراه داردحتی،اجازه ندادن خانم باردار و سالمند نزدیک اسانسور پیاده بشن،و پول میگرفتن تا راه بدهند

  پاسخ
 7. سلام من سال ۹۰ عروسیمو تو تالار شما گرفتم همون موقعش عالی بود وای به حال الان که کلی تغیر کرده پرسنل بی نهایت مودب و کار درست هنوز هنوزه تو فامیل تعریفش هست

  پاسخ
  • سلام خدمت شما
   با توجه به اینکه قیمت به عوامل زیادی چون نوع منوی انتخابی و خدمات و روز مورد نظر شما و عوامل دیگر بستگی دارد ، لذا دادن قیمت از این طریق امر راحتی نیست. بنابراین راحت ترین راه برای قیمت گرفتن تشریف فرمایی شما به صورت حضوری به تالار و یا تماس تلفنی است.
   ولی این اطمینان به شما داده میشود که بهترین شرایط قیمتی و خدماتی به شما ارائه خواهد شد.
   تالار تشریفاتی آریا

   پاسخ
 8. سلام روزتون بخیر
  بنده خواستم از طرف خانواده ی اقا دامادی که چند وقت پیش تو تالار اریا مراسم داشتیم از ته دل از تمامی عوامل تالار اریا تشکر کنم که واقعا پذیرایی فوق العاده ای از مهمان ها داشتند
  در ضمن جا داره از مدیر خوش اخلاق و محترم تالار اقای قلی زاده تشکر کنیم که خیلی محترمانه برخورد میکنند فقط تخفیف گرفتن ازشون سخته:)))))

  پاسخ
 9. ما سال ۹۰ در این تالار مراسم عروسیمون برگزار شد. و واقعا از تمیزی و مدیریت و هماهنگی پرسنل و ادب و احترام و همه چیز راضی بودیم مخصوصا فضای پرنور وعالی برای فیلم برداری و زیباشون. خلاصه همه چیزخوب بود الان انگار با این عکسا بهتر هم شده فضا. خسته نباشید به همه پرسنل و مدیر تالار.

  پاسخ
 10. ما پارسال تابستان از این سالن استفاده کردیم همه چیز عالی بود به استثنا میوه، از آنجاییکه میوه با سالن است و می خواهند استفاده مجدد بکنند، میوه ها را کال و سفت گرفته بودند (مثلا هلو، آلو…) که متاسفنه میهمانان از این بابت رضایت نداشتند.

  پاسخ
  • سلام بر شما محمد عزیز
   مطلبی که شما به آن اشاره نمودید تقریبا غیر ممکن است. با توجه به اینکه مقدار میوه سرو شده خیلی زیاد است امکان اینکه چند عدد میوه به صورت کال سرو شده باشد هم منطقی است و هم امکان پذیر.
   ولی این مطلب که تمامی میوه های سرو شده سفت باشند غیر ممکن است.
   در ضمن برای اطلاع شما باید گفت که تمام خرید های مصرفی تالار باشکاه آریا به روز بوده و در همان روز به اتمام میرسد.
   برای شما آرزوی موفقیت و پیروزی مینماییم.

   پاسخ
 11. با سلام. میخواستم بدون برای ۳۰۰ نفر اگر بخوام منوی شماره ۱ رو انتخاب کنم هزینش چقدر میشه؟ممنون میشم برام هزینشو ایمیل کنین.

  پاسخ
 12. سلام به همه دوستان
  چیزهایی که میگم عین واقعیته. حدود ۳ سال پیش عروسی خوارم تو این تالار بود. به اصرار خانوادم مجبور شدم که برای مراسم عقدم بیام اینجا رو ببینم. سرچ که کردم باورم نشد که این همون باشگاه آریای چند سال پیش باشه. رفتم اونجا رو دیدم. نگم براتون که چقدر هیولا شده بود. واقعا مجلل ترین تالار توی ایران شده. هدفم یه تالار توی چیتگر بود که اسمشو نمیارم که براش ضد تبلیغ نشه. ولی با دیدن اینجا بیخیال تمام تالار های دیگه شدم.
  سالن های زیبا… مجلل و بی مثال… مدیرش هم یه آقای جون و واقعا سنگین و رنگین بود که چقد رمحترم بودن. برخورد آقای اصفهانی باهامون عالی بود. فقط یکم سخت میگره برای قرارداد و پول گرفتن. که اونم به پای بقیه خوبیاشون در.
  پیشنهاد میکنم حتما برای دیدنش هم که شده برید.

  پاسخ
 13. با سلام خدمت همه دوستان بازدید کننده
  عروس و دامادهای گل
  و مدیریت سالن آریا
  اول می خوام به همه عروس و دامادهای عزیز یه خسته نباشید ویژه بگم و برای همشون آرزوی خوشبختی کنم
  و بعد هم به مدیریت این سالن بابت احداث یک تالار شیک و با طراحی زیبا تبریک بگم
  ولی اجازه می خوام که به عنوان کسی که چند وقت پیش به عنوان عروس آینده به این سالن رفتم نظر و حس واقعیمو بگم :
  به محض ورود سعی میشه که به شما احترام گذاشته بشه و با پرستیژ خاصی از شما پذیرایی بشه و به شما توضیحات لازم درمورد سالن داده بشه ولی متأسفانه به محض این که چند تا سوال کنجکاوانه مخصوصا در مورد نحوه قیمت گذاری و یا امکان تخفیف می پرسید کاملا برخورد با شما خشک و رسمی و غیردوستانه میشه و کاملا احساس می کنید که نگاه به شما کاملا تجاری و پولکیه … هیچ تلاشی برای جلب رضایت شما یا مذاکره دوستانه در مورد قیمت و دادن حس اطمینان و همدلی با عروس و دامادی که کلی استرس دارن و قراره کلی هزینه کنن و بهترین شب زندگیشونو با این سالن به اشتراک بذارن نیست !
  میخوام بگم تا شاید مدیریت سالن هم تلاش کنه تا علاوه بر کسب درآمد از راه این سالن شیک به کسب اعتماد و همدلی و حس خوب ۲ نفر که اولین لحظه های باهم بودنشون رو کنار اونها هستند و هزارتا آرزوی قشنگ برای اون شب دارن و شاید با یه کم تخفیف و یه کم همدلی و یه کم دوستی حالشون خیلی خیلی خیلی خوب میشه بپردازن !
  از ته دلم برای همتون آرزوی سلامتی و خوشبختی و عشق دارم عروس های خوشگل و داماد های خوشدل

  پاسخ
  • با عرض سلام خدمت خانم بهار
   ضمن تشکر از اظهار لطف شما از مدیریت و دیزاین تالار و همچنین تشکر از انتقاد خوب شما ، مطلبی را در چند بند در پاسخ به انتقاد شما بعرض میرسانم:
   ۱) با توجه به کامنتهای مشتریان بعد از برگزاری مراسم و همچنین تحقیق از این تالار متوجه خواهید شد که احترام و پذیرایی از مشتریان در زمان عقد قرارداد تا لحظه بدرقه ایشان در پایان روز برگزاری مراسم به یک شکل خواهد بود.
   ۲) متاسفانه بعضی از مشتریان دادن هدیه و تخفیف زیاد خیلی از تالارها و همسویی مدیریت تالار را در زمان عقد قرارداد ، دلیل بر خوب بودن تالار و مدیریت آن می دانند ، در صورتیکه در بیشتر اوقات این موارد اعم از هدیه و تخفیف زیاد جهت پوشاندن عیوب تالار می باشد.
   در این مجموعه تلاش براینست که شادی و رضایت مشتریان هم در زمان عقد قرارداد و بیش از آن در زمان برگزاری مراسم جلب شود.

   پاسخ
 14. سلام. اردیبهشت ماه عروسی من در این تالار برگزار شد. فوق العاده تالار عالیی هستش. هیچ ایرانی نمیشه به این تالار گرفت. با نظر من بهترین تالار تو تهران هستش.

  پاسخ
 15. من چند ماه پیش تو تالار شما میهمان بودم. به نظرم بهترین تالاری هستش که تا حالا دیدم.. باید دستمرضاد به مدیر تالار گفت.

  پاسخ
 16. سلام . من عکس های این تالار دیدم واقعا لوکس بود و زیبا . میخواستم ببینم این تالار طرف قرار داد با نیروی انتظامی هم هست و تقریبا برای ۳۵۰ نفر چقدر هزینه میشه:؟

  پاسخ
 17. سلام من میخواستم در مورد ریز قیمت های تالار و شرایط تخفیفش اطلاعات کسب کنم. لطفا راهنمایی کنید.
  متشکرم

  پاسخ
 18. با سلام
  ضمن تشکر از زحمات مجموعه تالار آریا اینجانب به عنوان یکی از میزبانهای تابستانی صمیمانه قدردانی می نمایم و به جرات می توان گفت عملکرد مجموعه آریا ترغیب کننده ی اینجانب نسبت به پیشنهاد این مجموعه به دوستان و آشنایان خواهد بود.
  ومن الله توفیق

  پاسخ
 19. سلام م۷ا ۰۰نفرمهمان داریم و غذامون باقالی پلو با جوجه هستش و سالاد و نوشابه و ژله و گل ارایی میز عروس داماد و میزهای مهمان و ورودی میخوایم خواهش میکنم برام قیمت بدیدخواهش میکنم هرچه زودتر برام پاسختونو ایمیل کنید

  پاسخ
 20. لازم است بدینوسیله تشکر و قدردانی خود را از مدیریت و پرسنل تالار آریا اعلام نمایم همه چیز عالی بود بسیارممنون هستم از نظر راهنمایی پیشنهادمی کنم یک تابلو در حیاط یک راهنمای کتبی برای راهنمایی بهترمهمان ها به طبقات بگذارید بسیار خوب خواهد بود – پیشنهاد دیگر پذیرایی با مقداری شیرینی خشک می باشد

  پاسخ
 21. سلام و وقت بخیر
  اول مرداد اینجامراسم داشتیم می خواستم صمیمانه از پرسنل این باشگاه و کارکنان مخصوصا سرکار خانم میرزایی تشکر کنم.

  پاسخ
  • ببخشید کلیپ عروس و داماد را فقط توی زنونه میگذارن یا نه هر دوسالن؟؟؟؟؟
   امیدددوووااااررررم هردو سالن یااااشه
   چون فایده نداره
   همه چی جدا، کیکمون هم پدرا و برادرا نباشن
   لااااقل کلیپ را هردو سالن بگذارن

   پاسخ
 22. با سلام دوم مرداد ماه مراسم بنده در تالار اریا بود واقعیت امر انتظار نداشتم چنین شرایطی حاکم باشه ازهرجهت ممنون و سپاسگذارم از مدیریت خوب مجموعه علی الخصوص مدیریت سالن و ادب ومعرفت کم نظیر ایشان تشکر می کنم.

  پاسخ
 23. سلام و خسته نباشید
  مراسم عروسی من بیست و ششم تیر ماه بود فقط وقتتون رو گرفتم عرض ادبی کرده باشم. واقعا زبان تشکر ندارم فقط برای تمامی پرسنل باوجدان تالار آریا و مدیریت محترم از ایزدمنان آرزوی موفقیت و شادکامی و سلامتی دارم . از ارایه زیبای همه ی شما عزیزان متشکرم .

  پاسخ
 24. مجلس من اواسط تیر بود خیلی خوب بود کیفیت سرویس دهی بهتر از آن بود که انتظار داشتم . از خاطره شیرینی که برای ما ساختید متشکرم

  پاسخ
  • غذاش عالیه. واقعا خوبه. البته غذا که باید تو تالار عالی باشه ولی اینقد که تالارا غذای بد دادن که این قضیه برای یه تالار مزیت محسوب میشه.

   پاسخ
 25. مراسم عقدوعروسی خودرادرفروردین امسال درتالار اریابرگزارکردیم واقعاازسفره عقدبسیارراضی بودیم خیلی تالار رفتم برای برگزاری مراسم ولی وقتی تالاراریا را دیدم واقعا لذت بردم سفره عقد این تالار را در هیچ کدام از تالارهایی که رفته بودم ندیدم بسیار زیباوشیک وخاص.ومیهماندارها برخورد خوب پذیرایی خوب خیلی خوشحال و راضیم از اینکه این تالار را انتخاب کردم

  پاسخ
 26. با سلام و ادب به همه دوستان
  بی شک آریا جز بهترین تالارای تهرانه و اینو از رضایت کسایب که اینجا مراسم داشتن میشه متوجه شد ما مراسممون روز جمعه ۷ خرداد بود که متاسفانه مجبور به تغییر تاریخ شدیم ایمجا مطرح کردم که اگه کسی خواست برای رزو اقدام کنه هم جمعه هست هم فکر کنم تنها تاریخ خالی قبل از ماه رمضان باشه فرصت بسیار خوبیه دوستانی که مایل هستن این فرصتو از دست ندن

  پاسخ
 27. دراسفندماه مراسم ازدواجم در این تالاربرگزارشدواقعاهمه چیزعالی بود.ازنظرپذیرایی و موزیک و میهمانداری همه چیزعالی وواقعاخوشحالم که مراسم ازدواجم را در این تالاربسیار زیبا برگزارکردم.ازهرنظرعالی بودوبه دوستانم حتما پیشنهادمی کنم برای برگزاری مراسم ازدواجشان.

  پاسخ
 28. سلام عروس خانومهای غرب تهران
  من شنیدم که اینجا در حال ساخت. درسته؟
  کی آماده میشه؟
  من عروسیم توی تابستون آینده است. اگه اینجا آماده نشه جای دیگه بهم پیشنهاد بدین.

  پاسخ
  • سلام اینجا از 23 بهمن افتتاح شده و مراسم برگزار میشه….حتما یه سر بزنید همه چیزش عالیه ….ما قراردادمونم بستیم برای تابستون سال آینده

   پاسخ
 29. با سلام خدمت شما دوستان عزیز ما هم امروز قراردادمون رو با این تالار بستیم واسه اردیبهشت 95 به شما هم پیشنهاد میدم اگه قصد دارین یه شب به یاد موندنی رو سپری کنین زود واسه قرارداد بستن اقدام کنین

  پاسخ
 30. سلام و خسته نباشید من بعد از ماه صفر قرار عقد کنم تا اون موقع تالارتون اماده میشه؟؟؟ من خیلی دوست دارم مراسمم اونجا باشه…

  پاسخ
 31. سلام، خسته نباشید. اگر بهمن ماه (یعنی بعد از تکمیل بازسازی و بازدید تالار) قرارداد ببندیم برای بهار ۹۵ باز هم تخفیف شامل حالمان می شود؟

  پاسخ
 32. سلام تبریک میگم به مدیریت محترم تالار.تالارتون خیلی بی نظیره دیزاینشم عالیه.باشناخت کاری که من ازمدیریت شمادارم مطمعنم بازم اینجام موفقیدطبق معمول.خوش بحال عروس ودامادهایی ک اینجاعروسیشونه.

  پاسخ
 33. سلام وعرض ادب خدمت مدیریت محترم باشناخت کاری که من ازمدیریت این تالاردارم مطمعنم که یکی ازبهترین تالارهای تهران میشه امیدوارم که همیشه همینطورموفق باشن.خوشبحال عروس ودامادهایی که اینجاعروسیشونه.واقعابی نظیره تبریک میگم بهتون.

  پاسخ
 34. سلام خوشحالم كه تالار أريا با مديريت جديد و با اين ديزاين عالي شروعي تازه داشته باشه من قبلا دراين تالار مراسم داشتم و راضي بودم ولي با اين ديزاين شما در تهران تك هستيد
  انشأا… موفق باشيد

  پاسخ
  • با عرض سلام خدمت همه دوستانی که محبت کردند و با گذاشتن دیدگاهای خوبشون در سایت باشگاه تشریفاتی آریا مارا در راه اندازی این مجموعه باشکوه امیدوارنمودند.
   این حقیر به عرض میرساند ، ما برای بازسازی این مجموعه از بهترین طراحان مسلط به این حرفه بهره گرفته ایم و سعی شده است تا با پتانسیلی که این مجموعه از لحاظ داشتن محوطه بازخصوصی و همچنین داشتن سالنهای بدون ستون با ارتفاع بسیار عالی دارد ، بهترین مکان را برای اجرای یک عروسی با شکوه فراهم نماِِییم.
   در مورد منوها بعرض میرسانم ،سعی کرده ایم بصورت یک پک کامل شامل منوهای غذا،نوشیدنیها،گل آرایی ها،میوه و شیرینی با کیفیت و کمیت بسیار عالی،موزیک و نورپردازی و دیگر خدمات در خدمت مشتریان محترم باشیم،که با نظر سنجی انجام شده ازمشتریان عزیز، این امر بسیار مورد اسقبال قرار گرفته است.
   این مجموعه و همه کارکنان آن برای شما زوجهای جوان،چه مارا جهت اجرای جشن عروسی با شکوهتان قابل بدانید و چه ندانید،در هر کجا که باشید ازصمیم قلب آرزوی خوشبختی و خیر و برکت در زندگیتان مینماییم.

   پاسخ
  • سلام بر شما بنده خارج از ایران هستم و امکان حضوری برای ابن مهم ندارم ایا راهی هست که بتونم از طریق واتساپ باهاتون تماس داشته باشم ؟؟؟؟با تشکر

   پاسخ
 35. سلام خدمت مدیریت محترم
  عروسی برادر من سال گذشته در تالار شما برگزار شد واقعا عالی بود از همه لحاظ ، مهمترین حسن تالار شما نداشتن ستون در سالن و همچنین داشتن محوطه بازه ، عروسی من در خرداد 94 هست ، دنبال یه تالار خوب میگشتم که عکسای تالار شمارو دیدم ، واقعا تالار شما این شکلی میشه ، اگر بشه فوق العاده میشه . تو تهران تک میشید.من و همسرم کی برای بازدید و رزرو میتونیم مزاحمتون بشیم.

  پاسخ
 36. سلام عذر میخوام تالارتون کی اماده میشه ؟ بنده و همسرم به دنبال یک تالار زیبا و نامبروان هستیم که از هر نظر عالی باشه و با دیدن عکس های قشنگ تالار شما مایل هستیم بیشتر در مورد این مجموعه بدانیم.

  پاسخ
 37. سلام روزتون بخیر
  میخواستم بدونم تالار زیبای شما دقیقا از چه زمانی کاملا آماده میشه، چون برای ما دکوراسیون و در کل زیبای سالن های پذیرایی بسیار مهم هست و با عکس هایی که از تالار شما دیدم واقعا نظر بنده را جلب کرده است.

  پاسخ
 38. سلام خدمت مديريت محترم
  االارتون فوق العادست ميتونم بگم بهترين تالار تو تهران ميشه.ما براي ارديبهشت ٩٥ميخوايم رزرو كنيم لطفا بگيد ما بايد كي مراجعه كنيم؟در ضمن ما براي آخر هفته ميخوايم.

  پاسخ
 39. سلام، خسته نباشید مراسم ما اسفند ۹۴ هست، مطمئن هستید که بهمن ماه کار بازسازی تالار تمام میشه؟ چون لحظه آخر نمیشه همه برنامه ها رو عوض کرد

  پاسخ
 40. سلام خدمت مدیریت محترم
  لطف میکنید قیمت منوهارو اعلام کنید.درضمن عکسای تالارتون بی نظیره امیدوارم موفق باشید.

  پاسخ
 41. سلام
  عکسهای تالارتون فوق العادست،در متن بالا خوندم در حال بازسازی هستین،آیا تالارتون برای اردیبهشت 95 آماده میشه ما باید کی مراجعه بکنیم؟

  پاسخ
  • سلام باران عزیز.
   تالار در حال بازسازی کامل است و در بهمن ماه 94 افتتاح خواهد شد.
   برای عقد قرارداد میتوانید هم اکنون با شماره های درج شده در متن بالا تماس بگیرید.

   پاسخ
 42. سلام
  من قبلا تو این تالار عروسی رفتم خیلی فضای خوبی داره ولی با این تغییر دکوراسیون فوق العاده لوکس و مجلل میشه واقعا تبریک میگم
  مراسم ما برای اسفنده میشه لطفا منوهارم بزارید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید