تالار پذیرایی با ظرفیت ۵۰ تا ۱۰۰ نفر

[تعداد: 114    میانگین: 3.3/5]

تالار پذیرایی با ظرفیت کم غرب تهران ، تالار مجلل با ظرفیت ۱۰۰ نفر

نام مجموعه : تالار پذیرایی با ظرفیت ۵۰ تا ۱۰۰ نفر

آدرس : تهران ، بلوار اشرفی اصفهانی ، پایین تر از مرکز خرید تیراژه ، خیابان ناطق نوری ، پلاک ۹، تالارپذیرایی ماهان

تلفن تالار عروسی ماهان : ۰۲۱۴۴۴۰۴۷۰۷

وب سایت : www.mahanhall.com

ظرفیت : ۱۲۰ میهمان

امکانات : قیمت تالار پذیرایی در تهران بقدری بالا رفته است که شاید با هر بودجه ای نتوان مراسم خوب و با کیفیتی برگزار نمود. به همین جهت تالار ماهان فضایی را با ظرفیت ۱۰۰ نفر در نظر گرفته است که در کنار کیفیت بالا بتوان قیمت مناسبی را برای مراسم های شما محاسبه نمایند. در تالار پذیرایی ماهان سالنی وجود دارد که برای میهمانی های با ظرفیت تا ۱۰۰ نفر طراحی شده است. پذیرایی خاص تالار ماهان همیشه یکی از برترین ویژگیهای این تالار عروسی بوده است. پذیرایی در سالن کوچک تالار ماهان نیز به همان کیفیت به شما ارائه میشود. این سالن در طبقه همکف قرار دارد.

تالار پذیرایی ماهان جزو برترین تالارهای پذیرایی تهران محسوب می شود که در قسمت تالارهای ویژه و VIP سایت تالار وب قرار دارد. طریقه برخورد با مشتری، استفاده از امکانات منحصر به فرد و خاص از قبیل میز و صندلی و نقاشی های سقف و ستون از دیگر مشخصات این تالار به شمار می آید که این تالار را از دیگر سالن های عروسی متمایز میکند. این مطالب از دیدگاه کسانی نقل شده است که این تالار را مشاهده نموده اند و نظراتشان را با سایت تالار وب به اشتراک گذاشته اند.

مطالب مرتبط  تالار پذیرایی امید طرقبه مشهد

تالار ماهان دو سالن اصلی دارد که ظرفیت آن ۸۰۰ میهمان است برای دیدن اطلاعات این صفحه باید از طریق بنر زیر اقدام نمایید.

تالار پذیرایی با ظرفیت ۵۰ تا ۱۰۰ نفر

 

تالار پذیرایی با ظرفیت ۵۰ تا ۱۰۰ نفر

  1. ناشناس گفت:

    در تالار ماهان تا حالا دو تا مراسم گرفتیم که در هر دو مراسم ،پرسنل اونجا از میوه ها و شیرینی به صورت کاملا یواشکی بر میدارن .و وسط مهمونی که میوه و شیرینی کم میاد میگن خودتون کم گرفتید ،یا مهموناتون همه رو خوردن .در صورتی که اشتباه میگن و من در پایان مراسممون وقتی دوباره برگشتم تو سالن تا ببینم چیزی جا نگذاشته باشیم ،با صحنه بدی روبرو شدم.پرسنل میوه ها رو به مقدار زیاد در نایلون زباله مشکی قایم کرده بودن برای بردن و وقتی منو دیدن جا خوردن .چون دوبار این حرکت اتفاق افتاده من سالن ماهان را پیشنهاد نمیدم ،مدیریتش اصلا رسیدگی نمیکنه

رای بدهید:
[تعداد: 114    میانگین: 3.3/5]

 

دانلود-آهنگ

رسانه تصویری تالار وب فیلم آموزش + تالار عروسی

 

نرم افزار مدیریت و رزرو تالار پذیرایی

×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب