تالار وب

تالار پذیرایی قصر پارسیان

نام مجموعه : تالار پذیرایی قصر پارسیان
نام مدیریت :
آدرس :  تهران، یافت آباد، خیابان آزادی، جنب پارکینگ طبقاتی منطقه۱۷، تالار پذیرایی قصر پارسیان
تلفن :
توضیحات :

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

8 دیدگاه دربارهٔ «تالار پذیرایی قصر پارسیان»

 1. سلام دوستان عزیز در مورد نظرتان بگم من خو اننده وdjاین تالار هستم در حال حاضر آشپزخانه تالار جا به جا شد پرسنل بهتر. شدند و پله ها هم کوتاه شدند.

  پاسخ
 2. سلام . پیش نهاد من به عروس خانوما و هرکسی که احتیاج به تالار داره ، اینه که اول با توجه به تعداد مهموناش ، تالارهایی رو انتخاب کنه که ظرفیت مناسبی دارن . نه خیلی بزرگتر و نه کوچکتر باشن . و بعد با توجه به منطقه محل زندگی شون و هزینه ای که میخوان صرف مراسمشون کنن ، چنتا تالارو گلچین کنن . (قیمت ها رو می تونید تلفنی از تالارها بگیرید) و بعد هم تشریف ببرید سالن ها رو ببینید و اگر فرصت کافی داشتین غذاهاشون و نحوه پذیراییشون رو هم تست کنید . انشاء الله که تالار مناسبتون رو پیدا می کنید.

  من هم امروز با تالاری که میخواستم قرارداد ثبت کردم و از این بابت خیلی خوشحالم . (روش خودمو نوشتم که خیلی سریع برای من جواب داد)

  پاسخ
 3. به من بگیدتو تالارقصرپارسیان با۱نوع غذا ودیگرخدمات قیمتها ازنفری چقدر شروع میشه؟

  پاسخ
 4. سلام
  خیلی خوشحالم که تونستم قبل از مراسمم جایی رو پیدا کنم که همیشه آرزشو داشتم
  البته اینو از تعاریف خودتون توی سایت حدس میزنم
  فقط ممنون میشم اگه مدیریت تالار رو هم بشناسم!
  یه قرار حضوری میخواستم باهاشون داشته باشم

  پاسخ
 5. سلام دوستان. من یه چیزی متوجه شدم. کسانیکه این تالار رو گرفته بودن رفتن یه باغ تالار خیلی خشکل تو یکی از قسمتهای تهرانپارس گرفتن که خیلی بهش رسیدن. اسمشو گذاشتن باغ تالار قصر پارسیان. تو گوگل سرچ کنید پیداش میکنید. البته اینم لینک صفحشه https://www.talarweb.net/%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%82%D8%B5%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%86/
  یه سری امکانات خیلی جالب داره مثل بالن که خیلی منحصر به فرده. یه سری بهش بزنید. خوشتون خواهد اومد.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید