تالار وب

تالار پذیرایی ماهور کرج

تالار پذیرایی ماهور کرج

تالار تشریفاتی ماهور واقع در کمالشهر کرج

نام مجموعه: تالار پذیرایی ماهور کرج

آدرس: کرج ، خیابان شهید بهشتی ، کمالشهر ، انتهای ظفر۶ ، تالار پذیرایی ماهور کرج

مدیریت: اقای طهماسبی ۰۹۱۲۲۰۴۵۸۴۷  – ۰۹۱۰۸۵۰۰۰۵۵

تلفن: ۰۲۶۳۴۷۱۰۷۰۷ – ۰۲۶۳۴۷۱۰۷۰۸ – ۰۲۶۳۴۷۱۰۷۰۹

ظرفیت : ۶۰۰ میهمان

توضیحات : تالار پذیرایی ماهور کرج دارای دو سالن مجزا با قابلبت برگزاری یک مراسم است. تالار ماهور دارای نما و ورودی کلاسیک است. اتاق عقد مجزای بسیار شیک و محوطه حیاط کلاسیک با آلاچیق های سنگی و پارکینگ اختصاصی از دیگر امکانات تالار عروسی ماهور محسوب میشود. به زودی تصاویر و تور مجازی تالار آماده شده و در همین صفحه در اختیار شما قرار خواهد.
تالار عروسی ماهور از دید تالار وب: تالار پذیرایی ماهور از تالارهای پذیرایی کمالشهر بشمار می آید. وقتی از خیابان شهید بهشتی وارد ظفر ۶ میشویم ، از اواسط خیابان نمای زیبای تالار پذیرایی ماهور توجه هر بیننده ای را به خود جلب خواهد نمود. این نمای با صرف هزینه هنگفت باعث شده تا مورد انتخاب تمامی بازدید کنندگان خود قرار گیرد.
تالار ماهور دارای محوطه ورودی بسیار شیک که از نمای سنگ ساخته شده است. برای ورود به تالار ماهور بعد از گذر از محوطه حیاط به راهرویی میرسیم که در سمت چپ و راست آن سالن های خانم ها و آقایان وجود دارد. در طبقه بالای این تالار پذیرایی نیز سالنی در دست تکمیل است که به زودی به اتمام خواهد رسید. مدیریت این تالار با تجربه ای که در تالارهای مختلف به دست آورده است برگزاری یک مراسم خوب را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مدیریت تالار پذیرایی ماهور تغییر نموده است و به تازگی دستخوش تغییرات اساسی زیادی شده است. بعد از اتمام کلیه تغییرات تالار ماهور به یکی از بهترین تالارهای کرج تبدیل خواهد شد.

[تعداد: 179    میانگین: 3.2/5]

6 دیدگاه دربارهٔ «تالار پذیرایی ماهور کرج»

 1. تالار ماهور تور مجازی یا فیلم نداره که بزارید توسایتتون.
  من چند ماه پیش برای دیدن این تالار رفته بو.دم ولی این شکلی نبوده. به تازگی تغییرات داده شده؟

  پاسخ
  • سلام
   تصاویر و تور مجازی تالار ماهور درست آماده سازی است. و تصاویری که الان در سایت مشاهده میکنید فقط بررای آشنایی اولیه شما با مجموعه تالار ماهور است.
   به زودی تصاویر ، تورمجازی تالار ماهور در اختیار شما عزیزان قرار داده خواهد شد.

   پاسخ
  • درود بر شما
   با توجه به این مطلب که قیمت منوها با توجه به خواسته شما تعیین میشود و ما از منوی انتخابی شما اطلاع نداریم لذا قدم رنجه کرده و به تالار به صورت حضوری مراجعه نمایید تا ضمن پذیرایی از شما قیمت ها را به شما اعلام نماییم.
   مدیریت تالار ماهور

   پاسخ
  • ما هفته پیش برای بازدید تالار ماهور رفته بودیم. قیمتاش با توجه به دکورش خیلی مناسب بود. مدیریت خوبی هم داشت. هم با اخلاق بودو هم مودب. با این حال که نوشته بودن ۱۰% تخفیف دارن ولی ما به دلیل اینکه تعداد مهمونامون ۵۰۰ تا بود ۲۰ درصد تخفیف دادن به ما. البته گفتن که فقط تو امیال این تخفیف ها رو میدن.
   تالار بسیار شیکی بود. ما که خیلی از انتخابمون راضی هستیم.
   پیشنهاد میکنم که برای دیدن علکی هم که شده برید. خالی از لطف نیس.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید