تالار وب

توصیه های مهم عمل زیبایی عروس

توصیه هایی به عروس خانم ها درباره عمل زیبایی

هر عروسی حدالامکان دوست دارد در روز عروسی خود زیباباشد و مانند الماس بدرخشد. برای بدست آوردن این زیبایی عمل های زیبایی رایج عروس خانم ها دارای فواید مضرات خودش است و باید بدانید که چه عواقبی برای شما خواهد داشت. در سایت تالار وب درباره عمل های زیبایی رایج برای عروس خانم ها در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است.

از بین برئن موهای زائد با لیزر

برخی عروس‌ها شاید بخواهند برای از بین بردن موهای زائد خود از لیزر استفاده کنند. این روش برای کسانی که پوست روشن و موهای تیره دارند موثرتر از کسانی است که پوست تیره و موهای روشن دارند. لیزر اصلا برای بلوندها و بورها مناسب نیست. اگر تصمیم به حذف موهای زائد با لیزر دارید، با ویزیت یک متخصص پوست از نتیجه‌ی خوب مطمئن باشید. درجه‌ها و شرایط درمانی در کلینیک‌ها نسبت به آرایشگاه‌ها هوشمندانه‌تر تنظیم شده‌اند. تحقیق کنید و قبل از ویزیت مطمئن شوید که دکترتان معتبر است.

شما باید این درمان را حداقل شش ماه قبل عروسی انجام دهید. لیزر کردن موها چندین جلسه به فاصله‌ی زمانی چهار تا هشت هفته بین هرکدام طول می‌کشد. این زمان شش ماهه به شما فرصت دیدن نتایج را می‌دهد. شاید کمی احساس درد و ناراحتی کنید؛ بیشتر عروس‌ها این را کم درد تر از وکس سنتی می‌دانند که برابر است با سوختگی ناجور اما موقت. شما باید قبل از این درمان اصلاح کنید و برای جلوگیری از تجمع رنگدانه‌های پوست هرروز کرم ضدآفتاب بزنید.

میکرودرم کردن

یکی دیگر از عمل‌ها و درمان های زیبایی برای عروس ها شامل از بین بردن لایه های سطحی پوست به وسیله‌ی کریستال و آلومینیوم اکسید است. میکرودرم کردن جایگزین فوق العاده‌ای برای لایه برداری‌های شیمیایی و لوازم‌های آرایشی-دارویی است. با از بین بردن سلول‌های مرده‌ی پوست، سلول‌های تازه و جدید ظاهر می‌شوند و پوستتان با طراوت و جوانی خواهد درخشید.

مجموعه پیشنهادی:  توافق بر سر مهریه

میکرودرم یک پروسه‌ی نسبتا سریع است باید هر سه تا شش هفته تکرار شود تا به پوستی نو و شاداب دست پیدا کنید. این روش کمی مثل این است که روی صورتتان ماسه می‌مالند و اصلا هم دردناک نیست، مخصوصا اگر صورتتان در بار اول خیلی حساس نباشد. فقط یک هفته قبل از این درمان از محصولات حاوی آلفا هیدروکسیداسید استفاده نکنید.

توصیه های زیبایی دیگر برای عروس خانم ها

اکثر درمان‌های زیبایی و پوستی برای عروس‌ها کمتر دردناک و مضر هستند. درمان‌های صورت و حذف موهای زائد می‌توانند به گونه‌ای انجام شوند که مواد شیمیایی زیادی مصرف نشود و به شما این فرصت را می‌دهد تا بدون سورپرایزهای ناگوار مثل حساسیت‌ها و سوختگی‌های ناشی از مواد شیمیایی، به چهره‌ای زیبا و عالی دست پیدا کنید. اگر می‌خواهید درمان‌ها و عمل‌های زیبایی شدید برای عروسیتان انجام دهید، یک متخصص پوست را ویزیت کنید و انتخاب‌هایتان را با او در میان بگذارید. وقتی به عروسی نزدیک می‌شوید دفعات وشدت این درمان‌های زیبایی باید کمتر و کمتر شوند. یکی دو هفته قبل از عروسی درمان‌های زیبایی باید به شدت محدود شوند تا از حساسیت‌ها و مشکلات ناگهانی دیگر جلوگیری شود.

بهترین تالارهای پذیرایی ، تالارهای ویژه در تهران، باغ تالارهای مجلل و شیک  را میتوانید در سایت تالاروب جستجو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید