تالار وب

خلاقیت در مراسم عروسی

خلاقیت در مراسم عروسی

خلاقیت در مراسم عروسی و دکوراسیون مراسم عروسی

هزینه‌هایی که برای دعوت‌نامه‌ها، تم عروسی و دکوراسیون‌های تالار پذیرایی می‌شود بسیار بالاست و ممکن است زوج‌های جوان نتوانند از پس آن بربیایند. از همین رو وب‌سایت تالار وب امروز در این مقاله درباره خلاقیت در مراسم عروسی مطالب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده است که امیدواریم موردتوجه‌تان قرار بگیرد.

در این مقاله به طراحی‌های ارزان و بسیار ساده برای باغ تالار پرداخته‌ایم که با تمام سادگی و ارزانی‌اش بسیار زیبا هستند و زیبایی خاصی به مراسم عروسی شما می‌دهند. شما میتوانید برای کم کردن هزینه های عروسی باغ تالاری را اجاره کنید و خودتان برای طراحی و دکوارسیون باغ تالار دست به کار شوید و از شر هزینه های اضافی راحت شوید. پس اگر به دنبال صرفه‌جویی در برگزاری مراسم عروسی هستید در ادامه همراه ما باشید.

ایده برای عروسی متفاوت

خلاقیت در مراسم عروسی

قرار دادن رشته‌های LED در شیشه

شاید به‌تنهایی رشته‌های LED به نظرتان به درد کاری نخورد اما شما می‌توانید از رشته‌های LED در بطری‌های شیشه‌ای استفاده نمایید و برای جذابیت میزهای سالن تالار پذیرایی استفاده نمایید.

خلاقیت در مراسم عروسی

گل‌آرایی تالار عروسی  به شکل قلب

شما می‌توانید گل‌ها را درون ظرف‌هایی به سلیقه خود قرار بدهید و چیدمان آن را به‌صورت قلب روی میز قرار بدهید.  همچنین می‌توانید با کمک یک گلدان جاشمعی زیبایی را درست کنید. گلدان را با کمک سبزه‌ها تزیین نمایید و می‌توانید از گلبرگ‌ها نیز برای تزیین آن کمک بگیرید و درنهایت روی میزهای تالار پذیرایی قرار بدهید.

طراحی دعوت‌نامه با کاغذ مخروطی

برای صرفه‌جویی از هزینه کارت عروسی می‌توانید خودتان دست‌به‌کار شوید. برای درست کردن دعوت‌نامه کارت عروسی از کاغذهای مخروطی شکل استفاده نمایید و برای دیزاین آن از گل خشک و پروانه‌های آماده و یا کاغذی استفاده کنید.

خلاقیت در مراسم عروسی

طراحی میز شام عروسی

با قرار دادن قاشق و چنگال و بستن آن با یک روبان قرمز و یا رنگی می‌توانید میز شام عروسی را ساده اما زیبا تزیین نمایید.

خلاقیت در مراسم عروسی

حلقه‌های گل

گل‌ها همیشه و در هر شرایطی زیبا هستند و شما می‌توانید حلقه‌ای از گل‌های زیبا را طراحی کرده و از سقف تالار عروسی آویزان کنید.

خلاقیت در مراسم عروسی
ایده برای عروسی متفاوت

کاج سفید در  تالار عروسی

کاج به‌تنهایی ممکن است زیبایی خاصی نداشته باشد اما باکمی خلاقیت می‌توانید کارهای زیادی با آن انجام بدهید. برای دیزاین تالار پذیرایی می‌توانید کاج‌ها را به رنگ سفید آغشته کنید و اجازه بدهید خشک شوند. بعد از خشک شدن می‌توانید با مرواریدهای رنگی و یا نقره‌ای آن را تزیین کنید و در آخر به‌عنوان گیفت عروسی به میهمانان خود هدیه بدهید.

خلاقیت در مراسم عروسی
خلاقیت در مراسم عروسی

دیدگاهتان را بنویسید