درباره دوران نامزدی

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]

درباره دوران نامزدی

دوران نامزدی چیست؟ موضوع ازدواج چیست؟ ازدواج جایی است که فرد رشد میکند و این احتمالا برای همه روابط بین فردی درست است.

با در نظر گرفتن اینکه چه تعداد از افراد با هم ملاقات خواهیم کرد , دوست صمیمی , کار با آن‌ها , و حتی در زندگی مان عاشق می‌شوند , این بسیار مهم است , اگر حیاتی نباشد , مهارت زندگی باید داشته باشد .

شما ممکن است یاد نگرفته باشید که روابط واقعا چگونه عمل می‌کنند , مگر این که شما به درمان زوج‌ها بروید ( یا اگر شما یک مشاور زوج‌ها هستید ) , ممکن است یاد نگرفته اید که چگونه روابط واقعا کار می‌کنند . منظورم این است که , صادقانه بگویم , چه زمانی کسی به شما گفته‌است که از یک شروع نرم استفاده کنید , و چرا این قدر موثر است؟ یا اینکه چطور باید نیازهای خود را بدون انتقاد و سرزنش بیان کنید , و اینکه چطور این امر منجر به درک بیشتر می‌شود.

چه وقت کسی به طور خاص به شما یاد می‌دهد که وقتی وارد بحث داغ با کسی می‌شوید , شما واقعا از لحاظ فیزیولوژیکی , هورمون‌های استرس , ضربان قلب سریع , سرعت قلب سریع , حتی پرواز یا واکنش دعوا دارید که نزدیک است به طور منطقی فکر کنید و قبل از اینکه اوضاع تشدید شود نیاز به استراحت داشته باشید ?

  • چرا ما فقط با غرایز شکم خود و یا با الهام ما حرکت نمی‌کنیم؟
  • چرا ما فقط کاری که والدین ما انجام دادند را انجام نمی‌دهیم یا دوستان ما در روابط و دوستی‌های خودشان چه می‌کنند؟
  • شاید ما پیش از این روابط مثبتی در زندگی خود داشته باشیم , پس چرا نمی‌توانیم با چیزی که قبلا می‌دانستیم ادامه دهیم؟
  • اگر اوضاع به اندازه کافی خوب باشد , چرا بهتر می‌شود ؟

خوب , یک مطالعه تحقیقاتی طولی از دانشگاه هاروارد , که سلامت دانشجویان را در سال ۱۹۳۸ و بیش از ۸۰ سال دنبال کرد , نشان داد که بیش از هر چیز دیگری , روابط مثبت به آن‌ها کمک کرد تا زندگی طولانی‌تر , سالم‌تر و خوشحال‌تر زندگی کنند .

رابرت , رئیس این مطالعه و یک روان‌پزشک در بیمارستان عمومی ماساچوست , در یک سخنرانی گفت : هنگامی که ما همه چیز را در حدود ۵۰ سالگی دور هم جمع کردیم , میزان کلسترول آن‌ها پیش‌بینی می‌شد که چگونه پیر می‌شوند . افرادی که از نظر روابط خود در سن ۵۰ سالگی راضی بودند , سالم‌ترین فرد در سن ۸۰ سالگی بودند .

محققان برای افزودن اعتبار بیشتر به این مطالعه , ساکنین درونشهرها را از پس‌زمینه‌های بسیار ممتاز وارد کردند . آن‌ها دریافتند که همان نتایج مثبت از داشتن روابط سالم در هر دو فارغ التحصیلان هاروارد در روزمره ظهور کرده‌است .

روابط نزدیک , بیش از پول یا شهرت , چیزی هستند که مردم را در طول زندگی خود شاد نگه می‌دارند . این روابط , مردم را از discontents زندگی حمایت می‌کند , به تاخیر در کاهش ذهنی و جسمی کمک می‌کند و پیش‌بینی‌های بهتری از زندگی شاد و شاد نسبت به طبقه اجتماعی , IQ و یا حتی ژن‌ها دارد .”

براساس این مطالعه , شرکت کنندگان طولانی‌تر زندگی می‌کردند , سلامت خوبی داشتند , و مشروبات الکلی مصرف نمی‌کردند یا الکل مصرف نمی‌کردند . و تا آنجایی که بسیاری از نتایج مثبت برای ایجاد روابط قوی و سالم وجود دارند , اگر شما این روابط را ایجاد نکنید , به خصوص اگر تنها هستید , نتایج منفی نیز وجود دارد .

Waldinger گفت : تنهایی به اندازه سیگار یا الکل قدرتمند است .

بسیار خوب , پس تنهایی یک قاتل است , اما صبر کنید . روابط عالی می‌تواند به من کمک کند شادتر , سالم‌تر و بیشتر زندگی کنم

من در مورد شما نمی‌دانم , اما این دلیل خوبی برای یادگیری نحوه کار روابط است تا بتوانید روابط مثبت و پایدار در زندگی‌تان ایجاد کنید .

اما نباید فقط بدانیم که چگونه روابط خوب را شکل دهیم؟

ما فرض می‌کنیم که روابط باید شهودی باشد و رابطه عاشقانه و ارتباط با دیگران باید به طور طبیعی اتفاق بیفتد , و ما باید به نوعی حس الهی در مورد این که چگونه در روابط ما مهربان و مودب باشیم داشته باشیم .

رای بدهید:
[تعداد: 1    میانگین: 1/5]

 

دانلود-آهنگ

رسانه تصویری تالار وب فیلم آموزش + تالار عروسی

 

نرم افزار مدیریت و رزرو تالار پذیرایی

×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب