تالار وب

دعوت همکارمان به عروسی

دعوت همکارمان به عروسی

دعوت از همکاران و دوستان به مراسم عروسی یکی از مواردی است که در تعداد و قیمت برگزاری مراسم عروسی تاثیر گذار است. حال سوال این است که دعوت همکارمان به عروسی واجب است یا نه؟ سوالی که اکثر عروس و دامادها برایشان پیش می آید.

شما نباید احساس کنید مجبور به دعوت یک مهمان بوده اید، حتی اگر دوست یا همکار شما باشد. با در نظر گرفتن این نکته حالا چند سوال از خودتان بپرسید. آیا یکدیگر را بیرون از محل کار می بینید؟ آیا اگر یک روز او را نبینید برایش دلتنگ می شوید؟ آیا با او احساس صمیمیت می کنید؟ اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است او را دعوت کنید. در غیر این صورت از روی اجبار این کار را انجام ندهید. اگر شما فکر می کنید این همکار به خصوص باید بیرون از لیست مهمانان قرار بگیرد احتمالا او نیز در مراسم احساس غریبگی  و تنهایی خواهد داشت.

توجه داشته باشید به هیج عنوان در کنار افرادی که به مراسم ازدواج تان دعوت نکرده اید در مورد عدد و ارقام صحبت نکنید. وقتی در محل کار در مورد جزئیات مراسم مثل لباس تان، گروه فیلم برداری یا تزئینات کیک صحبت می کنید همکارانتان ترغیب می شوند حتما در مراسم شرکت کنند. حال اگر آن ها را دعوت نکنید خوشایند نخواهد شد پس برای خودتان محدودیت ایجاد نکنید.اگر همه همکارانتان را دعوت کرده اید و تنها یک یا دو نفر مانده اند، با در نظر گرفتن شرایط آن ها را نیز دعوت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید