دلبری کنید

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

برای همسر خود دلبری کنید

در این مطلب در تالار وب در مورد دلبری کردن و نکاتی ریز در مورد آقایان صحبت می کنیم و در مورد دلبری شعر زیبایی هم داریم.

مردها خیلی از رقص خوششون میاد. سعی کنید همه رقصا رو یاد بگیرین. ما یه کار جالب که میکنیم و خیلیم میخندیم اینکه: همسرم اهنگ میذاره. من با هر اهنگی یه مدل میرقصم. بعد یهو اهنگو عوض میکنه، منم یهو مدل رقصمو تغییر میدم.

اینقدرخوشش میاد. این باعث شده حتی عروسی قاطی هم که بریم همسرم به رقص هیچ خانمی توجه نکنه.

سعی کنید طوری رفتار کنین که همسرتون به این باور برسه که شما یه انسان لطیف و ظریف هستین. یه انسان کاملا متفاوت با ساختار خشن و مردونه آنها.

کارای سنگینو انجام ندین و مسوولیتشو قبول نکنین

تا جای ممکن همیشه بادستکش ظرف بشورین و گردگیری کنید.اگه مجبور شدین بدون دستکش ظرف بشورید پیش چشم همسرتون مرطوب کننده بزنین و بگین دستاتون اذیت میشه.

در ادامه با تالار وب همراه شوید .

هنگامی که از مردان در مورد علل این مسأله پرسش میشود، آنها معمولاً چندین دلیل گوناگون را برای عدم آمادگیشان برای ازدواج مطرح میسازند. اما در کل ۴ عامل عمده وجود دارد که تأثیر بسزایی روی رفتار مردان امروزی برای تن ندادن به تعهد درازمدت ازدواج اعمال میکنند:

۱ – مردان با فشار اجتماعی کمتری برای متأهل شدن مواجه هستند. بنابراین یک عامل برای تن دادن به ازدواج در مردان عملاً حذف میشود.

۲ – مردان از پیامدهای احتمالی عدم موفقیتآمیز شدن رابطه وحشت دارند. رنجهای عاطفی حاصل از جدایی میتواند برای مردان ویرانگر و طاقتفرسا باشد. از طرفی آنها بیشتر نگران ریسک خسارات مالی که احتمال دارد هنگام جدایی و طلاق متحمل آن گردند، نیز هستند.

مطالب مرتبط  نکات مهم درباره ناخن که نمی‌دانید

۳ – این در سرشت و طبیعت مردان است که هر چیزی را که موجب تغییر عمده و جدی در زندگیشان میشود را به تأخیر اندازند. ازدواج تا حدودی آغاز مشکلات یک مرد است. خواه مردان امروزی به این گفته اعتقاد داشته باشند و یا خیر، مردان تمایلی به خروج از منطقه آسایش و فراغ خاطر خویش و گام نهادن به یک زندگی مملو از مسئولیت، سازش و از خودگذشتگی را ندارند.

۴ – مردان هنگامی تن به ازدواج میدهند که مطمئن شوند بهترین گزینه ممکن را انتخاب کردهاند. تعداد معدودی از مردان همواره در این اندیشهاند که: نکند سر و کله یک دختر بهتر در زندگی آنها پیدا شود. اما چگونه میتوان مردان را پایبند یک رابطه درازمدت و تعهدآور ساخت؟

کرشمه ای کن و بازار ساحری بشکن
به غمزه رونق و ناموس سامری بشکن
بباد ده سرو دستار عالمی یعنی
کلاه گوشه به آیین سروری بشکن
به زلف گوی که آیین دلبری بگذار
به غمزه گوی که قلب ستمگری بشکن
برون خرام و ببر گوی خوبی از همه کس
سزای حور بده رونق پری بشکن
به آهوان نظر شیر آفتاب بگیر
به ابروان دو تا قوس مشتری بشکن
چو عطر سای شود زلف سنبل از دم بام
تو قیمتش بسر زلف عنبری بشکن
چو عندلیب فصاحت فرو شد ای حافظ
تو قدر او بسخن گفتن دری بشکن

رای بدهید:
[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

 

دانلود-آهنگ

رسانه تصویری تالار وب فیلم آموزش + تالار عروسی

 

نرم افزار مدیریت و رزرو تالار پذیرایی

×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب