تالار وب

دوران نامزدی

دوران نامزدی

دوران نامزدی می تواند تنها بخش هیجان انگیزی از رابطه شما با کسی که مطمئنید قرار است همسرتان شود، باشد یا اینکه بیشتر به یک آزمون و خطای ارتباطی که جوابش را از پیش تعیین نکرده اید، تبدیل شود. تصوری که شما از این چند ماه دارید و سوال هایی که در ذهن تان است و به دنبال پاسخ شان می گردید، می تواند تا اندازه ای آینده ای که قرار است به آن وارد شوید را پیش بینی کند؛ پس مراقب خشت اول باشید! اگر از همان روزهای نامزدی، اولین خشت این رابطه را کج بگذارید، مقدمات از دست دادن کسی که دوستش دارید یا وارد شدن به رابطه ای که تحمل ماندن در آن را ندارید، فراهم می کنید.اکنون نکته های مهم طلایی برای نامزدها را در ادامه خبر برایتان قرار داده ایم تا مطالعه بفرمایید.

تکنیک های سنجیده در دوران نامزدی

  1. همیشه سوءتفاهم اتفاق می افتد. اگر حرف طرفتان را طوری متوجه شوید که بعدا بفهمید اشتباه بوده است، او را تنبیه نکنید. فراموشش کنید. اگر بخواهید دوباره و دوباره آن را وسط بکشید، بعدها مشکلات ارتباطی برایتان پیش خواهد آمد.
  2. باید به طرفتان اعتماد کنید. چرا باید زندگی تان را با کسی تقسیم کنید که فکر می کنید هر وقت رویتان را برگردانید دچار لغزش می شود؟ اگر به وفاداری، صداقت، محبت و یا هر چیز دیگر طرفتان اعتماد نداشته باشید، پس در رابطه خوبی نیستید.
  3. عاشق هم هستید، به همین خاطر می خواهید همیشه و در همه زمان کنار هم باشید! خیلی خوب است که همیشه، صبح و شب، با هم باشید اما کی برای تجربه کردن چیزهای مختلف وقت خواهید داشت؟ با کمی دوری فرصت خواهید داشت که دلتان برای هم تنگ شود و این کمک می کند ارزش واقعی رابطه تان را درک کنید
  4. در یک رابطه خوب، هر دو طرف برای رشد و تغییر تشویق می شوند. شما فقط یکبار زندگی می کنید پس باید آن را تمام عیار تجربه کنید.
  5. کوتاه آمدن به معنی تسلیم شدن نیست. به این معنی نیست که جنگ را باخته اید. اتفاقا دقیقا برعکس آن است. کوتاه آمدن و صلح کردن به رشد رابطه تان کمک می کند. اما باید توجه داشته باشید که همیشه کوتاه آمدن از طرف یک نفر ممکن است در طولانی مدت شما را آدم ناکام رابطه کند. بنابراین در چشم پوشی از خواسته هایتان تعادل برقرار کنید.
مجموعه پیشنهادی:  معیارهای انتخاب همسر مناسب

در اینجا ما ۵ روش اول را گفتیم ، میتوانید برای خواندن ادامه مطلب درباره همه چیز درباره نامزدی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید