دوست داران رنگ آبی چه شخصیتی دارند

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دوست داران رنگ آبی چه شخصیتی دارند

دوست داران رنگ آبی چه شخصیتی دارند

اگر رنگ آبی انتخاب شما باشد به احتمال زیاد اینگونه هستید: به دنبال آرامش و نظم در زندگی هستید و برای صداقت و وفاداری دیگران بسیار اهمیت میدهید.

دوستدارن رنگ آبی که در جستجوی لذت و رویا هستند آبی آسمانی بسیار جذاب است، در حالی که آبی دریا برای آنها جدی بودن و زندگی را به یاد می آورد.. از ویژگیهای علاقمندان رنگ آبی صمیمت و وفاداری و عفت و اعتماد است.

این افراد درونگرا هستند. دوستداران رنگ آبی میخواهند در یک محیط امن و به دور از اظطراب و مزاحمت باشند. محیطی بدون مشاجره و دعوا که در آن ارتباط افراد دوستانه است.

افرادی که به رنگ آبی علاقه دارند افرادی با حوصله، محتاط و اهل تفکر هستند. افرادی وظیفه شناس و مسئولیت پذیر میباشند. این افراد به راحتی افکار نا منظم و به هم ریخته را از ذهن خود یرون میکنند و رویاها و برنامه های خود را با نظم اصی دنبال میکنند. علاقه به رنگ آبی حساس بودن و زودرنجی را زیاد میکند.

این افراد از قرار گرفتن بر سر دو راهی بیزاند و برای ان افراد ناراحتی ها و دعواها بسیار استرس آور است. به همین دلیل اغلب با سیاست رفتار میکنند تا با زبان نرم مسائل حل شوند. افراط محتاط و اهل فکر و توجه به رنگ آبی علاقه نشان میدهند و کسانیکه که دچار اظطراب و هیجان هستند به رنگ آبی علاقه ای ندارند.

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

به اشتراک بگذارید:
رای بدهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

 

دانلود-آهنگ

رسانه تصویری تالار وب فیلم آموزش + تالار عروسی

نرم افزار مدیریت و رزرو تالار پذیرایی

×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب