تالار وب

رازهای مردانه

رازهای مردانه + عواملی که باعث تغییر رفتار آقایان می شود

چرا گاهی مردها بیشتر سمت مادرشون کشیده میشن و رو حرف مادر حرف نمیزنن؟

  1. چون مادر بعد از ازدواج پسرش حس دور شدن از اون رو داره و دلتنگش میشه! پس محبتش رو بدون چشمداشت بیشتر و بیشتر میکنه !
  2. از طرفی خانم بر اثر دلایل مختلف غرغر هاشو بیشتر میکنه ! چرا رفتی؟ چرا نخریدی؟ چرا مادرت فلان و بیسار و….شما باشین به صورت درونی و غیر ارادی میلتون به حمایت از چه کسی کشیده میشه.

در ذیل به عوامل مهمی که باعث بوجود آمدن تغییر رفتار آقایون میشود اشاره می نماییم:

بار مسئولیت زیاد در قبال زندگی مشترک

 قطعا شما به عنوان یک زن می پذیرید که اداره کردن زندگی چقدر سخت می باشد محیا کردن تمام لوازم زندگی و ایجاد آسایش برای اعضای خانواده اگر مجرد هستید و در منزل پدری زندگی می کنید به رفتارهای پدرتون نگاه کنید

فکر و ذهن یک مرد تامین رفاه اعضای خانواده است، سیر کردن شکم، تامین پوشاک، محیا کردن محیط مناسب برای زندگی، ایجاد رابطه دوستی پدرانه، الگو قرار گرفتن پدر توسط اعضای خانواده، تکیه گاه یک خانواده، البته تلاش مادران و همسران هم نباید فراموش کرد و جای قدردانی دارد. تمامی مسئولیتهای یک مرد باعث می شود که دیگه حوصله ای، وقتی و البته توانی برای انجام بعضی رفتارها نباشد.

ما این گفته ها را برای عام می نویسم کاری به اقلیت نداربم که مثلا از یک راههایی پولدار شدن و آنقدر پول دارند که اگر تا آخر عمر در خانه کنار همسر بنشینند و بخورند بخوابند هم باز پول اضافی میارند، اکثر جوانان ایرانی اونطور که می بینیم خیلی که زرنگ باشند بتوانند کاری دست و پا کنند و یک درآمد به قول معروف بخور و نمیر داشته باشند، لابد می گید خوب مگه مجبورند ازدواج کنند بهتره بدانید که ازدواج یک تکامل است و شما به عنوان یک همسر خوب باید از شریک خود حمایت کنید، نمی گیم مثلا احساسات و تفریحات رو در زندگی باید فراموش کنید نه اینها همه لازمه زندگیست اما در زندگی موقعیتهایی پیش می آید که باید برای حفظ بقای زندگی مشترک بعضی وقتها گذشت داشته باشیم و البته صبور باشیم، آقایون هم اینو در نظر داشته باشند، ابراز احساسات رسیدگی به سر و وضع در زندگی به همان مقدار اهمیت دارد که سیر کردن شکم همسر و فرزندان اهمیت دارد چرا که همسر شما هم در خانه بیکار ننشسته و مطمئنا به مسئولیت خود در منزل یا حالا خارج از منزل به حیطه کار می پردازد و اون هم برای حفظ زندگی از خود مایه می گذارد پس جواب محبتهای یکدیگر رو با عشق بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید