زمان مناسب برای برنامه ریزی عروسی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

زمان مناسب برای برنامه ریزی عروسی

روز جشن عروسیتان یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی هر شخصی است و وقتی که هدف بزرگی مانند روز ازدواج را پیش رو دارید بهتر است اجازه دهید بعضی چیزها به حاشیه بروند. اکنون برای برنامه ریزی درست برای عروسی نکاتی مهم را در این مقاله در اختیار شما قرار داده ایم.

شش ماه قبل از عروسی: پیشنهاد می کنیم تا با آرایشگر موی خود ملاقات داشته باشید؛ ترجیحاً همان آرایشگر همیشگی باشد، چون او شما را خیلی خوب میشناسد و میتوانید در مورد انتخاب بهترین رنگ مو ، مدل مو و غیره برای آن روز به نتیجه برسید.

هر ۶ الی ۸ هفته یکبار بعد از آن: اگر هر ۶-۸ هفته یک بار انتهای موهایتان را کوتاه و مرتب  کنید موهای شما پرتر و درخشان تر به نظر خواهد آمد .برای عروس هایی که می خواهند موهایشان را بلند کنند،این توصیه شاید به مزاجشان خوش نیاید .ولی حتی اگر هدف شما این است که آنها را بلند کنید،باز هم مرتب کردن آنها با فاصله های منظم ،از شکستن آنها و دونیمه شدنشان جلوگیری میکند.

۲ یا ۳ ماه قبل از عروسی: از آرایشگر خود بخواهید که شما را مانند روز عروسیتان آرایش کند تا یک امتحانی کرده باشید که اگر موردی نیاز به تغییر یا اصلاح داشتپیش از عروسی آن را اصلاح کنید. عروس خانم باید لباس خود را ۲-۳ ماه قبل تر انتخاب کرده باشد و بداند چه نوع آرایشی مناسب تر و طبیعی تر است. دلیل اینکه میگوییم دو تا سه ماه قبل تر همه ی کارهای خود را انجام داده باشد این است که اگر از آرایش، رنگ مو و یا مدل موی خود راضی نبود فرصت تغییر دادن و امتحان دوباره را داشته باشد.

 

به اشتراک بگذارید:
رای بدهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

 

دانلود-آهنگ

رسانه تصویری تالار وب فیلم آموزش + تالار عروسی

نرم افزار مدیریت و رزرو تالار پذیرایی

×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب