تالار وب

زندگی مشترک موفق

دانستنی ها در زندگی مشترک

باید بدانید که…

برای داشتن یک زندگی مشترک موفق باید بعضی حرف ها را هیچ وقت به همسرتان نگویید. در این مقاله سایت تالار وب مطالبی در این موضوع در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

 

?اگر قبل از اینکه با نامزدتان نامزد کنید با کسی بودید که رسمی نبوده و یا دوستش داشتید (مانند عشق های یه طرفه و…) که به نتیجه نرسیده ⚡️اصلا دلیلی ندارد که به نامزدتان و یا همسرتان بگویید⚡️

?اگر ارتباط قبلیتان رسمی بوده و جایی ثبت شده و یا دیگران در جریان بودند ، بهتر است از همان اول همه چیز را به او بگویید چون ممکن است بعد از ازدواج از دیگران بشنود و همین این موضوع باعث شده که همسرتان نسبت به شما بی اعتماد شود.

?ولی اگر چیزی فقط در دل خودتان است یا یک عشق یک طرفه و یا حتی دو طرفه بوده اما به نتیجه نرسیده به همسر و یا نامزدان در این باره چیزی نگویید.

آینده نگر باشید

صداقت در عشق به این معنا نیست که شما هر چیزی را به همسرتان بگویید و به خیال خودتان که راست گفته اید و صداقت دارید. راست بگید ولی هر راست گفتنی درست نیست.

برای کسب اعتماد در زندگی خودتان این کار ار کنید.

حتی اگر همسرتان می گوید که این مسئله برایش عادی است و یا همچین موضوعی در زندگی قبلی خود داشته است شما به هیچ عنوان نباید فقط به این دلیل این مضوع را به همسرتان بگویید . مردها دوست دارند که خانمشان فقط برای خودشان باشد حتی اگر بگوید که در این چیزها حساس نیست باز هم از این که این موضوع را بداند خوشش نمی آید و بعد ها ممکن است دچار دردسر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید