تالار وب

زیبایی رفتاری و راز جذابیت

کدام زن ها زیباتر هستند

تعریف از خوشبختی برای هر کسی متفاوت است اما با این وجود همه ما باور داریم که آرامش و شادی در زندگی عین خوشبختی است. و این خوشبختی حاصل همراهی مثبت اندیش ، شاد و آرام است. همه چیز در زیبایی ظاهری نیست و دورن زیبا داشتن عامل خوشبختی است. داشتن همسری شاد و آرام و سرزنده خوشبختی کامل است. همسری که انرژی منفی نداشته باشد ، دور از عر گونه غم و اندوه و اضطراب باشد و بتواند احساساتش را مدیریت کند یک زن زیبا و جذاب می باشد.

 

آرامش روحی و روانی مسئله ای است که تاثیر بسیار زیادی در زندگی همسر و فرزندان فرد دارد

در هر حال بعضی آدمها همیشه مضطرب و مشوشند. اگر در حال رانندگی هستند دائما به دیگر راننده ها ایراد می گیرند و غر می زنند اگر مسئولیتی داشته باشند به زیر دستان سخت می گیرند و تحقیر می کنند اگر شوهر باشند، شوهری کنترل کننده و مستبد، یا ایراد گیر و … اند، و اگر زن باشند زنی بدزبان و پیله کننده و… هستند. اینها اگر در حال حاضر هیچ مشکلی نداشته باشند مشکلاتی را برای آینده فرض می کنند و برای آن غصه می خورند…

زنهایی که دائما مضطرب و نگران هستند و انرژی های منفی منتقل می کنند هر چقدر هم زیبا و خوش اندام باشند برای مردها جذابیتی ندارند و همسر خوبی نیستند چون عادت کرده ان که یک دلیل و یا یک مشکل پیدا کنند و حرص بخورند و غمگین باشند. زن های منفی دارای افکاری منفی هستند و به بدی های زندگی زوم میکنند و خوبی ها را نمی بینند برای مثال فرض میکنند که اگر من بیمار بشوم نتوانم به وظایف عمل کنم چه می وشد ، اگر همسرم به من وفادار نماند چه؟ اگر اگر اگر…  تمام این افکار روی اخلاق و اعصاب انسان تاثیر مستقیم منفی میگذارد.

مجموعه پیشنهادی:  ۴۰ نکته کوتاه برای تدام زندگی مشترک

همسری که هرگاه در کنارش بنشینی ناراحتت کند و یا بحصی را شروع کند که به ناراحتی و دلخوری ختم شود ، حرف زدن با او نه تنها لطفی ندارد بلکه باعث آغاز یک درگیری جدید خواهد شد. همچین همسرانی همیشه لبریز از انرژی منفی منفی هستند و به زندگی دید منفی و بد دارند.

هر خانمی می تواند زنی آرام ، شاد و پر انرژی باشد فقط کافیست یاد بگیرد چطور احساساتش را مدیریت کند و از اضطراب و افکار منفی دور شود.

برای یک زن هیچ هنری بهتر از این نیست که یاد بگیرد چطور لحظات شاد و عاشقانه ای در زندگی خلق کند. غذای خوب و لذیذ ،لباس زیبا و دلربا، آرایش … ، همه بهانه هایی هستند تا یک شب خوب سپری شود اما همه ی اینها فرع بر اخلاق هستند. اخلاق خوب و کلام نمکین و شوخ طبعانه اصل قضیه است.

بهترین تالارهای پذیرایی ، تالارهای ویژه در تهران، باغ تالارهای مجلل و شیک  را میتوانید در سایت تالاروب جستجو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید