تالار وب

سالن زیبایی مدیس

آرایشگاه تخصصی عروس مدیس

سالن زیبایی مدیس در غرب تهران منطقه تهرانسر واقع شده است. سالن زیبایی عروس مدیس یکی از آرایشگاه های خوب در غرب تهران به شمار میرود و با سالها تجربه و کلیه خدمات زیبایی به صورت تخصصی توسط متخصصین و میکاپ آرتیست این مجموعه انجام می شود.

آرایشگاه تخصصی عروس مدیس یکی از سالن های پر عروس در تهران به شمار میرود. جدیدترین سبک و مدل های آرایشی توسط میکاپ آرتیست و با استفاده از بهترین و مرغوب ترین برندهای مواد آرایشی با ماندگاری بالا توانسته است مشتریان و عروس خانم های زیادی را به این سالن زیبایی جلب کند.

قیمت کلیه خدمات زیبایی در این سالن نسبت به کار حرفه ای و خوب کاملا مناسب می باشد و مدیریت این مجموعه تنها رضایت و جلب بانوان عزیز از خدمات آرایشگاه مدیس برایشان مهم می باشد.

اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در منطقه تهرانسر غرب تهران میگردید ، سالن زیبایی عروس مدیس را به شما عزیزان معرفی میکنیم.

فضایی کاملاً اختصاصی که از آغاز تا پایان در اختیار شما و همراهان تان قرار داده می شود.

بخش عروس مدیس دارای محیطی آرام و دلنشین می باشد و  متخصصان، کارشناسان و مشاوران در بخش تخصصی عروس با بهره گیری از امکانات پیشرفته و آخرین متد روز در زیباسازی عروس، تمامی دوست داشتنی های شما را با نهایت ظرافت و شکوه تحقق می بخشند.

جهت هماهنگی با سالن زیبایی مدیس با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

آدرس: تهرانسر – بلوار اصلی – نبش کوچه هفتم ( قهرمانی ) – مجتمع مهستان – طبقه دوم

مجموعه پیشنهادی:  سالن زیبایی ساریتل

تلفن: ۴۴۵۰۳۱۳۹ – ۴۴۵۶۴۰۷۰

همراه: ۰۹۱۰۴۵۰۳۱۳۹

برای دیدن بهترین و شیک ترین تالار پذیرایی و باغ تالار به سایت تالار وب مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید