تالار وب

سالن زیبایی نینا

آرایشگاه زیبایی نینا

سالن زیبایی عروس نینا در کجا واقع شده است

سالن آرایش و زیبایی نینا در صادقیه به سمت مترو صادقیه غرب تهران واقع شده است. این سالن زیبایی شیک دارای سالن های زیبایی شیک و زیبا می باشد و با بکارگیری کادری حرفه ای در این مجموعه تا به امروز یکی از سالن های زیبایی خوب در تهران به شمار میرود.

آرایشگاه زیبایی نینا بزرگ ترین و مجهز ترین مرکز اپلاسیون با روش های جدید و استفاده از موادهای مرغوب در غرب تهران به شمار میرود. همچنین سالن آرایش و زیبایی نینا یکی از سالن های پر عروس در غرب تهران می باشد و کلیه خدمات عروس گریم و میکاپ به صورت حرفه ای توسط متخصصین و گریمور این مجموعه و با استفاده از بهترین برند های مواد آرایشی برای عروس خانم های عزیز انجام می شود.

اگر به دنبال یک آرایشگاه زیبایی و خوب در غرب تهران میگردید ، آرایشگاه نینا را به شما عزیزان معرفی میکنیم.

کلیه خدمات زیبایی به صورت تخصصی در سالن زیبایی نینا

انجام کلیه خدمات زیبایی به صورت تخصصی توسط متخصصین با بهترین کیفیت در سالن زیبایی نینا

آرایشگاه زیبایی نینا بزرگترین و مجهزترین مرکز اپیلاسیون، خدمات تخصصی ناخن و کلیه خدمات اکستنشن (با جدیترین روش های نصب) در غرب تهران

تخفیفات ویژه در سالن آرایش و زیبایی نینا

روزهای یکشنبه اپیلاسیون کل بدن معمولی ۲۰ هزار تومان و گیاهی ۴۰ هزار تومان

جهت هماهنگی با سالن زیبایی نینا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

آدرس: مترو صادقیه ، خیابان ولیعصر ، نبش ۱۲ متری ششم، ساختمان آرشام ، طبقه ۱ ، واحد ۱

مجموعه پیشنهادی:  سالن زیبایی سمانه

تلفن: ۴۴۹۶۵۲۵۸

همراه: ۰۹۱۲۲۱۹۶۳۱۰

برای پیدا کردن یک تالار پذیرایی خوب و باغ تالار مجلل و شیک ممکن است زمان زیادی صرف کنید و شاید نتیجه ی مطلوبی هم نگیرید ، تالاروب  با قرار دادن بهترین تالارهای پذیرایی در تهران و بیشتر استان ها و محدوده ها با امانات مورد نظر شما فراهم ساخته است ، شما میتوانید به راحتی وارد سایت تالاروب شوید و تالار مورد نظر خود را جست و جو کنید ، اطلاعات کامل تالار پذیرایی همراه با جدیدترین عکس های واقعی در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید