تالار وب

سفیدکردن دندان با روش خانگی

سفید کردن دندان با روش خانگی بهتر از خمیردندان

برای سفید کردن دندان و جرم گیری دندان ها در خانه راههای بسیاری وجود دارد . ولی از همه این روش ها بهتر ساخت یک معجون جادویی با مواد طبیعی شما را شگفت زده خواهد کرد ، معجونی که از هر خمیر دندانی بهتر و سریعتر دندان را سفید می کند.

دندان های زرد و جرم دار جذابیت زیادی از چهره شما را میگیرد. میدانید که داشتن دندان هایی سفد و زیبا بسیار مهم بوده و جذابیت و تاثیر زیادی برای جذب افراد دارد. با استفاده از روش های موثر از شر زردی و جرم های دندان هایتان خلاص شوید. سایت تالار وب این خمیر دندان خانگی را با تاثیر سفید  کنندگی بالا و سریع در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

استفاده از روغن نارگیل برای شست و شوی دندان با تاثیر گذاری قوی و سریع خود بسیار سریع مورد استقبال قرار گرفته است. روغ نارگیل علاوه بر سفید کردن دندان یک ویژگی دیگری که دارد ضد باکتری می باشد که بر این اساس مزیت برجسته ای برای سلامت دندان و دهان دارد.

کار رایج دیگری که با روغن نارگیل می توان انجام داد، گرداندن آن در دهان است. می توانید به راحتی ۱ قاشق غذاخوری روغن نارگیل را با شکم خالی به مدت ۵ تا ۲۰ دقیقه در دهان تان به آرامی بچرخانید. پس از این مدت، روغن نارگیل را از دهان تان بیرون بریزید.

روش تهیه خمیر دندان خانگی و طبیعی برای سفید کردن فوری دندان

نصف فنجان روغن نارگیل

مجموعه پیشنهادی:  ۷هشدار در دوران عقد

۲ الی ۳ قاشق غذاخوری جوش شیرین

۱۵ الی ۳۰ قطره عرق نعنا، آب لیمو، یا اسانس روغن

این مواد با هم مخلوط کنید و با اطمینان و آرامش به عنوان خمیردندان از آن استفاده کنید.

برای دیدن بهترین و شیک ترین تالار پذیرایی و باغ تالار به سایت تالار وب مراجعه کنید.

سفید کردن دندان

 

دیدگاهتان را بنویسید