تالار وب

نکات آرایشی

۷ نکته آرایشی برای جذاب تر شدن

همه خانم ها دوست دارند که جذاب و زیبا باشند.اگر شما هم به دنبال زیبایی و جذاب تر شدن میگردید و یا تازه ازدواج کردید پس حتما دوست دارید تا در خانواده همسرتان مانند الماس بدرخشید و همه نگاه ها را به خود جذب کنید. در این مقاله نکات ریز آرایشی و بسیار مهمی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

 

نکات آرایشی

۱-اگر رنگ مانیکور ناخن هایتان را با رنگ لباس هایتان هماهنگ نکنید و متضاد رنگ لباس هایتان انتخاب کنید مطمئنا جذاب تر خواهید شد.

۲-اگر صورت شما دارای آکنه و جوش می باشد جذابیت شما را از بین می برد،بنابراین باید به کمک یک ماسک زرد رنگ یا سایه های زردرنگ ابتدا روی جوش های خود از این رنگ بمالید سپس کرم پودر بزنید تا جوش هایتان کاملا محو شود.

۳-برای مهمانی ها و مراسم های شبانه از آرایش چشم دودی استفاده کنید و بالا و پایین پلک هایتان را سایه ی دودی بزنید و مژه هایتان را با ریمل مشکی برس بکشید.این آرایش چشم برای هر چشمی جذاب و زیبا می باشد.

۴-برای رژگونه زدن برس رژگونه ی خود را به حالت کروی در جهت خط موی پیشانی از روی گونه ها به سمت انتهای چشم ها بکشید. این روش صحیح رژگونه زدن گونه های شما را زیباتر از آنچه که هست نشان میدهدو برجسته و زیباتر به نظر میرسد.

۵-استفاده از سایه های براق کننده روی رژگونه و برق لب ها روی رژلب و همچنین استفاده از براق کننده های پودری روی پیشانی، باعث براق شدن صورت شما می شود و ناخود آگاه نگاه ها به سمت شما می آید. استفاده از براق کننده ها البته به اندازه نه خیلی زیاد می تواند شما را تا حد زیادی جذاب کند.

مجموعه پیشنهادی:  ترفندهای آرایش و زیبایی ۲۰۱۸

۶-مقداری روشن کننده مایع را روی پوست خود اسپری کنید.

۷-مقداری از عطر خود را به کف دست خود بزنید تا زمانی که به دیگران دست میدهید آنها از بوی خوش دستانتان لذت ببرند.

 برای دیدن بهترین و شیک ترین تالار پذیرایی و باغ تالار به سایت تالار وب مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید