تالار وب

نکات همسرداری

نکاتی مهم در رابطه با همسرداری

???

نکات همسرداری

در این مقاله درباره چند نکته مهم و بسیار ساده اما کارساز در زندگی مشترک برای شما عزیزان قرار داده ایم. اکثر بحث و دعواها در زندگی مشترک رفتارهای نادرست و بسیار کوچکی است که با رعایت نکردن آن باعث دعوا با همسر خود می شویم.

زبان مردان بسیار ساده است و خانم ها با پیچیدگی به آن نگاه می کنند و با درک همسر خود دچار جنگ و دعوا می شوند. با شناخت طرف مقابل خود و درک نیازهایش می توانید با آرامش یک زندگی سرشار از عشق بسازید.

سایت تالار وب در این مقاله چند نکنه مهم درباره همسرداری و رفتار صحیح با همسر در اختیار شما قرار داده است.

❤️همیشه به استقبال همسرتان بروید حتی اگر دستتان بند بود. هیچ چیز باارزش تر از همسرتان نباید باشد. کارهای خانه را به همسرتان ترجیح ندهید. با این استقبال ساده به راحتی می توانید حس خوبی به شوهر خود منتقل کنید و به آن احترام بگذارید.

❤️وقتی همسرتان به خانه می آید کنارش بشین حتی اگر بین شما سکوت بود. مردها بعد از کار و مشغله های بیرون با آمدن به خانه به نوعی پناه می برند و چیز زیادی جز کمی آرامش و حس امنیت در این زمان ندارند.

❤️وقت گرسنگی همسرتون هیچ درخواستی ازشون نکنین چون عصبی میشن.

❤️همیشه نه؛ولی گاهی اوقات وقتی انتظارشو نداره و  خستس ببوسید همسرتان را و یا ماساژش بدهید. همین کار کوچیک باعث سوپرایز همسرتان می شود و او را خوشحال می کند.

مجموعه پیشنهادی:  چرا لباس عروس سفید است؟

❤️با آرامش و لحن پایین با همسرتون صحبت کنین. ظرافت زنانه خود را در هر شرایط حفظ کنید.

❤️گاهی اوقات شیطنت کنید برای همسرتان. آقایون دوست ندارند خانمشان زنی جدی و خشک باشد. کمی عشوه گری و شیطونی برای مردها جذاب است.

❤️تا جایی که برایتان مقدور است هر روز لباستان را عوض کنید و به مو و پوستتان اهمیت بدهید. اکثر آقایون موی بلند را بسیار دوست دارند. نیازی نیز هر روز به آرایشگاه بروید و یا خیلی کار سختی برای زیبایی موهایتان انجام بدهید. موهای شانه زده و ساده هم برای مردها دوست داشتنی است.

❤️اگر همسرتان ناراحت است سعی کنید با سوال های پی در پی و بی مورد او را عصبی تر نکنید این کار نگرانی شما را به او نمیرساند و فقط باعث مخدوش شدن اعصاب آقایون می شود. اگر دیدید دوست ندارد در آن لحظه حرفی بزند اصرار بیجا نکنید و اجازه بدهید تا کی آرام بشود و بعد علتش را جویا بشوید.

❤️مردها به غذا بسیار اهیمت می دهند و فرقی نمیکند که چاق باشند و یا لاغر. آقایون غذا را خیلی دوست دارند. سعی کنید شما هم به غذایی که درست می کنید اهمیت بدهید و حتی ساده ترین غذا را رنگارنگ و با مخلفات درست کنید. اینجوری هم خودتان لذت میبرید هم همسرتان.

بهترین تالارهای پذیرایی ، تالارهای ویژه در تهران، باغ تالارهای مجلل و شیک  را میتوانید در سایت تالاروب جستجو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید