تالار وب

نکته های آرایشی

نکته های ساده آرایشی

روغن کنجد

روغن کنجد با مواد مغذی، اسیدهای چرب و ویتامین‌هایی مثل ویتامین E می‌تواند نقش یک کرم عالی مرطوب‌کننده و نرم‌کننده را برای هر نوع پوستی بازی می کند.

معجزه رنگ صورتی

هیچ‌چیز مثل یک رنگ صورتی روی گونه‌ها چهره را جوان نمی‌کند. کمی رژ گونه روشن روی گونه‌ها بزنید تا چهره‌تان شاداب شود و حتی چشم‌هایتان شفاف‌تر نشان داده شوند.

خط لب

از خط لبتان به عنوان زمینه‌ای برای رژ لب استفاده کنید. با این کار دوام رژ لب روی لب‌هایتان بیشتر خواهد استفاده از خط لب باعث برجسته نشان دادن لب میشود و اگر کمی رنگ خط لب با رنگ رژ پررنگ تر باشد باعث میشود لب هایتان حجیم نشان داده شود. ?

استفاده درست از رژلب مات

وقتی از رژ مات استفاده می‌کنید، برای اینکه روی لب احساس خشکی نکنید، کافیست قبل از زدن رژ،کمی چرب لب استفاده کنید و بعد از اتمام آرایش رژ مات تان را بزنید. با این روش دیگر رژلب مات روی لب هایتان ترک خورده و خشک نمیشود.

نحوه آرایش چشمان درشت

خط چشم پهن برای شما بهترین انتخاب است. همچنین توصیه می کنیم داخل چشم را سیاه کنید. وقتی داخل چشم سیاه شود، چشم کوچک تر و گردتر جلوه می کند.

برای پیدا کردن یک تالار پذیرایی خوب و باغ تالار مجلل و شیک ممکن است زمان زیادی صرف کنید و شاید نتیجه ی مطلوبی هم نگیرید ، تالاروب  با قرار دادن بهترین تالارهای پذیرایی در تهران و بیشتر استان ها و محدوده ها با امانات مورد نظر شما فراهم ساخته است ، شما میتوانید به راحتی وارد سایت تالاروب شوید و تالار مورد نظر خود را جست و جو کنید ، اطلاعات کامل تالار پذیرایی همراه با جدیدترین عکس های واقعی در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

مجموعه پیشنهادی:  روش تهیه ۵ نوع ماسک صورت

 

دیدگاهتان را بنویسید