تالار وب

هزینه های تالار پذیرایی

هزینه های تالار پذیرایی

هزینه های یک تالار عروسی به طور معمول شامل :
” هزینه ورودی ” که یک رقم ثابت بدون در نظر گرفتن تعداد مهمانان است. در برخی از تالارهای پذیرایی و باغ تالارهای طرف قرارداد با تالاروب این هزینه بصورت رایگان می باشد. جهت استفاده از این مورد حتما در صفحه اختصاصی هر مجموعه پذیرایی دقت کنید که این مورد ثبت شده است یا نه. در صورت ثبت بودن هنگام مراجعه به تالار پذیرایی مورد نظر حتما اعلام کنید از کاربران سایت تالاروب هستید تا بتوانید از این تخفیفات استفاده کنید.
” هزینه غذا و پذیرایی ” که معمولا به ازای هر نفر محاسبه می شود و بستگی به تعداد مهمانان ، انواع غذا ، نوشیدنی ، پیش غذا و … دارد. سعی کنید در این مورد بیشتر حساس باشید. حتما قبل از رزرو مراسم خود یک روز در یکی از مراسم های تالار مورد نظر حضور داشته باشید برای تست کیفیت غذا.
” هزینه گروه موزیک و سرگرمی ” در این مورد عرف این است که حتی در صورت استفاده نکردن از گروه موزیک تالار نیز از شما اخذ خواهد شد. در صورتیکه گروه موزیکی را می شناسید نیز به تالار اعلام کنید که ما خود موزیک را تهیه میکنیم.
” هزینه خدمات ” که معمولا درصدی از مجموع هزینه هاست که به کل هزینه ها اضافه می شود.
” هزینه مالیات برارزش افزوده و عوارض ” که طبق قانون پرداخت آن بر عهده شماست
” هزینه تزئینات ” مثل : بادکنک آرایی ، گل آرایی و … که در صورت عدم تمایل شما ، حذف می شوند. دقت کنید که برخی از تالارهای از این بخش سوء استفاده میکنند و هزینه یک گل آرایی را که قبلا از یک عروس و داماد دریافت کرده اند را دوباره از شما دریافت میکنند. یعنی گل های تزئین شده مراسم قبل را دوباره به شما می فروشند.
هزینه های متفرقه برنامه هایی مثل : آتش بازی ، اسب سواری ، کالسکه سواری و … که معمولا انتخابی هستند و در صورت عدم تمایل شما از برنامه حذف می شوند
معمولا محاسبه هزینه ها به این صورت است که در هنگام عقد قرارداد ، بخشی از هزینه ها را بعنوان بیعانه پرداخت و تاریخ را رزور می کنید. حدود یک هفته قبل از مراسم، دو سوم هزینه ها را پرداخت می کنید و شب عروسی ، وقتی مطمئن شدید که همه چیز مرتب است و مشکلی در ارایه خدمات نیست ، تسویه حساب نهایی را انجام می دهید. این مسائل توافقی می باشد.

مجموعه پیشنهادی:  ایده برگزاری عروسی در پاییز

دیدگاهتان را بنویسید