وظایف آخرهفته عروسی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

وظایف آخرهفته عروسی

وقتی ازدواج می کنید هر قدر هم که برنامه ریزی کرده باشید باز هم استرس و دلشوره خواهید داشت. قبول مسئولیت زندگی و تعهد دادن طرفین به یکدیگر کار آسانی نیست. هم چنین شما عروس و داماد هم هستید و برای خوب برگزار شدن مراسم عروسی تان، اعم از تالار پذیرایی ، پیدا کردن سالن زیبایی خوب و آتلیه ، ماشین عروس، کیک عروسی ، لباس نامزدی و عروسی و… هم زیر فشار هستید پس باید برای رسیدن به آرامش و کم کردن استرس وظایف آخرهفته عروسی که ما در این مقاله آورده ایم را مطالعه کنید.

  • یکی از راه های آرامش گرفتن ورزش است اما باید به ورزش کردن عادت داشته باشید در غیر اینصورت بهتر است شنا کنید و یا برای پیاده روی به یک محل آرام و سبز بروید
  • اگر شاغل هستید از دو سه روز قبل از عروسی مرخصی بگیرید تا کمی استراحت کنید.
  • ماساژ یکی دیگر از راه های آرام شدن اعصاب است و انواع مختلفی دارد برای مثال:ماساژ پا، سر و صورت ، شکم ، کمر و. از ماساژ لاغری استفاده نکیند زیرا بسیار با شدت و فشار است که موجب می شود بدن تان برای روز عروسی درد بگیرد یا حتی کبود شود.
  • در بعضی از خانواده ها عروس و دامادها روزهای آخر دوران مجردی شان را جشن می گیرند و با دوستان شان تفریح می کنند. البته رسم در قدیم بدین شکل بوده که عروس و داماد را حمام عروسی می بردند و یا مراسم بند انداختن داشتند اما امروزه این رسم کمی اروپایی تر شده و مثلا به جای حمام به استخر و سونا می روند و یا به جای مراسم بند انداختن برای ماساژ و پاکسازی پوست به آرایشگاه ها و … مراجعه می کنند. البته در این مراسم فقط دوستان عروس و داماد حضور دارند.
  • در این دو سه روز سعی کنید دیگر به برنامه های عروسی فکر نکنید.
  • حتما شب قبل از عروسی زود به رختخواب بروید و سعی کنید خواب خوبی داشته باشید. در غیر این صورت برای روز عروسی صورتی خسته و اعصابی خسته تر خواهید داشت
  • برای داشتن یک خواب خوب می توانید از دوش آب گرم ، دم کرده های گیاهی ، شیر داغ و … بهره بگیرید.
  • بهتر است روز قبل از عروسی همسرتان را نبینید تا زمانیکه همدیگر را در روز عروسی در لباس عروسی و دامادی ملاقلات کنید.
  • در این دو سه روز یا خمیر دندان سفید کننده حداقل روزی سه مرتبه مسواک بزنید تا لبخندی زیباتر داشته باشید.
به اشتراک بگذارید:
رای بدهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

 

دانلود-آهنگ

رسانه تصویری تالار وب فیلم آموزش + تالار عروسی

نرم افزار مدیریت و رزرو تالار پذیرایی

×
بستن
دریافت کد تخفیف

با سلام کد تخفیف شما میباشد جهت استفاده از تخفیفات ویژه ، این کد را به مجموعه مورد نظر ارائه دهید. تالار وب