تالار وب

چه کنیم که پاهایمان بلندتر به نظر برسند

چه کنیم که پاهایمان بلندتر به نظر برسند

پاهایی کشیده و بلند، موضوعی است که هیچ گاه به پایان نمی‌رسد و همیشه مردان و زنانی به آن غبطه می‌خورند. بعضی از خانم‌ها بصورت خدادادی صاحب پاهای کشیده ای هستند، و باعث خوشبختی شان است که از مشکلات دیگران برای داشتن پاهای بلند بی‌خبرند.

اما برخی از خانم‌ها آرزوی داشتن پاهایی کشیده را در سر می پرورانند و همواره به دنبال راهی برای رسیدن به هدفشان می گردند. در این راهنما می‌توانید چند ترفند بیاموزید تا پاهایتان بلند تر بنظر برسد.

چه کار کنیم تا پاهایمان بلند بنظر برسد؟

۱. اگر شما دارای بالاتنه ی بلند تری نسبه به پایین تنه ی خود هستید، پوشیدن یک لباس یا دامن کوتاه می‌تواند پاهایی بلند را برای دیگران تصویر کند. مینی ژوپ برای ایجاد چنین تصوری در دیگران انتخاب خوبی است. اگر احساس ناراحتی می‌کنید، نیازی هم نیست که پاهایتان را عریان بگذارید. می‌توانید دامن را بهمراه یک ساپورت یا جوراب شلواری به تن کنید تا در عین سنگین بودن، پاهایتان نیز کشیده بنظر برسد.

۲. اگر شما تعداد زیادی دامن و لباس‌هایی دارید که قدشان از زانوهایتان پایین‌تر است، نا امید نشوید. پوشیدن کفش یا جوراب شلواری همرنگ با لباستان، در چشم دیگران حرکتی بدون توقف از پاهایتان به سمت کف زمین ایجاد می‌کند، در نتیجه پاهایتان بلند بنظر می‌رسد.

۳. برهنگی بیشتری از پاهایتان را نمایش دهید تا تصویر ذهنی پاهایی کشیده را القاء کند.مینی ژوپ ها یک انتخاب خوب برای خانم‌های قد کوتاه است که می‌خواهند پاهایشان بلند و کشیده بنظر برسد.

۴. کفش‌های پاشنه بلند یک عنصر فشن بسیار عالی از زمان های قدیم است. ممکن است پا و پشتتان درد گرفته و آسیب ببیند، اما در مواردی خاص از یک جفت کفش پاشنه بلند شیک و به اندازه ی کافی بلند استفاده کنید تا در نگاه دیگران پاهایتان کشیده تر بنظر برسد.

مجموعه پیشنهادی:  دهه هفتادی ها رکورد ازدواج را شکستند

۵. هر زمان یا محلی مناسب پوشیدن دامن یا لباس‌های کوتاه نیست. روزهایی هستند که باید یک شلوار جین بپوشید و البته هم می‌خواهید پاهایتان بلند بنظر برسند. در چنین مواردی یک جفت بوت تیره را با شلوار جین خیلی تیره، مانند مشکی ست کنید. این مفهوم، همچون استفاده از جوراب شلواری و کفش همرنگ آن عمل خواهد کرد.

۶. جین های لوله تفنگی یا چسبان و جین های تیره رنگ، حجم پا را کمتر نشان می‌دهد. کم حجم بنظر آمدن پاها هم، باعث خواهد شد تا پاهایتان کشیده بنظر برسند.

۷. اساسا کفش‌های پاشنه بلند پاهای شما را بلند تر نشان می‌دهد. آن‌ها را با رنگی ترکیب کنید که نزدیک هم باشند، بعدا تأثیرش را خواهید دید. همچنین سعی کنید همیشه از رنگ‌های تیره استفاده کنید، چرا که رنگ‌های روشن بدن را بزرگ‌تر و در نتیجه کوتاه نشان می‌دهند.

۸. همیشه شلوار یا دامن هایی را به تن کنید که طرح های عمودی داشته باشند. این طرح ها، توانایی این را دارند که پاهای شما را خوش اندام و کشیده تر نشان دهند.

۹. اضافه کردن پاشنه برای افزودن قد از پایین پا یک موضوع است. موضوع دیگر افزودن قد در میانه بدن است. فرض مشترک بین همه ی انسان‌ها این است که پاها از کمر آغاز می‌شوند. بنابراین پوشیدن دامن هایی که کمرش از حد معمول بالاتر است، یک ترفند فوق‌العاده است تا پاهایتان در چشم دیگران بلند و کشیده بنظر بیاید.

این ترفند ها را رعایت کنید، آنگاه بایستید و خود را بلند قد احساس کنید و از اینکه در نظر دیگران پاهایی کشیده دارید خوشحال باشید

دیدگاهتان را بنویسید