تالار وب

کدام مشتریان تالار‌های پذیرایی با لغو قرارداد جریمه می‌شوند؟

خبری در مورد کنسلی تالار پذیرایی از طرف اتحادیه تالارهای پذیرایی منتشر شده است.

تاریخ 2 تیرماه 1399

خسرو ابراهیمی نیا، رئیس اتحادیه تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس:

اگر تالاری در ماه‌هایی که درگیر مشکلات کرونا بودیم قراردادی را با مشتریان ببندد و هم اکنون آن مشتری مراسم خود را کنسل کنند، تالار‌ها مجاز به دریافت حق کنسلی هستند.

فرض کنید تالاری با مشتری در ۲۰ خرداد قرار داد بسته، بعد از آن مشتری تاریخ مراسم را تغییر داده و به دلیل شرایط کرونایی ۲۰ تیر مراسم خواهد گرفت، اما همچنان در این تاریخ به دلیل تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا تالار‌ها همچنان بسته هستند و در نهایت مشتری تاریخ ۲۰ شهریور را برای برگزاری مراسم تعیین می‌کند، اما در زمان بازگشایی تالار‌ها در نهایت مراسم را لغو کرده و واریزی خود را طلب می‌کند در این مرحله تالار مجاز است تا بر اساس قوانین حق کنسلی بگیرد.

پی نوشت تالاروب: امیدواریم با کاهش مبتلایان به کرونا روبرو شویم. عروس و دامادهای زیادی هستند که قصد دارند زندگی مشترک خود را با گرفتن مراسم های عروسی شروع کنند. خیلی از دوستان در این زمینه ضررهای زیادی کردند.

عروس دامادی هست که تمامی کارهای قبل از عروسی خود را انجام داده بودند تا در فروردین ماه مراسم عروسی بگیرند. همه برنامه ریزی ها انجام شده بود. ولی متاسفانه هنوز به آرزوی خود نرسیده اندو

عروس و دامادهای عزیر لطفا تا قبل از بازگشایی تالارهای پذیرایی، اقدام به رزرو ننمایید. در این صورت متضرر خواهید شد و تالارها حق کنسلی از شما کسر خواهند کرد. تا الان که صبر کرده اید. یکم دیگه صبر کنید.

مجموعه پیشنهادی:  دانلود رایگان آموزش رقص آذری ۹۷

کنسلی تالار پذیرایی برای خود تالارها هم خوب نیست و تا الان کلی بابت کنسلی متضرر شده اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید