تالار وب

گروه مهندسی نقش نور

گروه مهندسی نقش نور

گروه مهندسی نقش نور با اولویت قراردادن نوآوری و کیفیت ، در زمینه فروش و اجاره محصولات نورپردازی و صفحات لمسی (مولتی تاچ) فعالیت می نماید:

کف رنگی
به سادگی کف سالن خود را نورپردازی کنید
از جلوه های متنوع آن لذت ببرید. نور را با صدای موزیک هماهنگ کنید
و هیجان را در چهره افرادی که بر روی کف رنگی هستند احساس کنید …
سیستم نور پردازی که در کف سالن قرار میگیرد و کف سالن را به فضایی بسیار زیبا و جذاب تبدیل میکند.. این سیستم به صورت بلوکهای ۱۰۰×۱۰۰ و ۶۰×۶۰ سانتیمتر به هم وصل شده و هر مقدار فضایی را پوشش میدهد

کف جادویی
دستگاه کف جادویی (Magic Floor) سیستمی است تعاملی که با ایجاد تصاویر مختلف بر روی زمین و حرکت افراد بر روی تصاویر، با توجه به نحوه حرکت فرد، از خود واکنش نشان داده و تصاویر جذاب و شگفت انگیزی خلق میکند. مانند برکه مجازی که با حرکت  بر روی آن آب به تلاطم در می آید و ماهی ها از زیر پا فرار می کنند. این دستگاه هیچ گونه تغییرات فیزیکی در دکوراسیون محل مورد نظر برای نصب ایجاد نخواهد کرد و پکیج نصب سقفی این سیستم مانند یک لوستر معمولی به سقف پیچ می شود.

پرده ستاره ای
پرده های بزرگ سیاه رنگ که LED ها به صورت نا منظم در آنها تعبیه شده است. بعد از نصب آن به هر تعداد که بخواهید نمایی بسیار زیبا ایجاد میکند و محیط را به فضایی رویایی تبدیل میکند.

صفحات لمسی (مولتی تاچ)
با صفحات مولتی تاچ نرم افزارها را لمس کنید ، هر نوع نمایشگر را به یک نمایشگر لمسی تبدیل کنید و از کار با آن لذت ببرید
صفحه لمسی وسیله ای است دقیق ، با کارائی و کیفیت بالا جهت تبدیل نمایشگرهای LCD , LED , PLASMA به نمایشگر لمسی.

در مورد هر یک از محصولات فوق ، کارشناسان این شرکت در کلیه مراحل مشاوره جهت انتخاب محصول مناسب ، خرید ، تولید ، نصب ، راه اندازی ، آموزش ، گارانتی ، خدمات پس از فروش و ارتقا، همواره در خدمت مشتری خواهند بود.

در ضمن باعث امتنان خواهد بود تا با حضور در نمایشگاه محصولات این شرکت ، از نزدیک با عملکرد و کیفیت محصولات آشنا شده و از مشاوره کارشناسان شرکت جهت انتخاب محصول مناسب برای کاربرد مورد نظر خود استفاده نمائید.

لطفاً در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

آدرس : تهران – لاله زار شمالی – نبش تقوی (کوشک) – ساختمان البرز ۱ – طبقه ۴ – واحد ۲۴
تلفن : ۶۶۳۴۴۳۹۳
وب سایت:  www.naghshenoor.com

دیدگاهتان را بنویسید