تالار وب

۱۰ راه برای خوب افتادن در عکس، ساده ولی کاربردی

۱۰ راه برای خوب افتادن در عکس، ساده ولی کاربردی

آیا قبلا هم به هنگام عکس گرفتن به اندازه ی الان به ظاهرتان دقت می کردید؟ علتش ساده است، می خواهید در همه ی عکس ها خوب بیافتید و آن ها را با دوستان و خانواده تان قسمت کنید. در ادامه فهرستی از راه های خوب افتادن در عکس ها را می‌خوانید.

 

۱. لباس های مناسب بپوشید

قبل از ثبت یک عکس، ترکیب رنگ درستی را انتخاب کنید. از رنگ های زیادی روشن و جیغ دوری کنید. همیشه رنگ های تیره یا رنگ هایی که با رنگ پوستتان سازگارند را انتخاب کنید. از پوشیدن لباس هایی با طرح های درشت خوداری کنید. همچنین لطفا! لباس هایی فیت تنتان بپوشید، این بیشترین اهمیت را دارد.

۲. مدل موی بجایی انتخاب کنید

مدل مو نقش مهمی در عکس دارد. یک دم اسبی شل شما را گرفته نشان می دهد، ولی یک دم اسبی سفت باهوش نشانتان می دهد. تفاوت در انتخاب مدل موست. در یک صورت کشیده موی چتری قشنگ به نظر می آید ولی در یک صورت ظریف بستن موها از پشت بسیار مناسب‌تر است.

۳. به خصوصیاتتان توجه کنید

ویژگی هایتان را ارتقا دهید تا در عکس خوب به چشم بیایند. از کلک های آرایشی برای بهبود خصوصیاتی مانند بینی بزرگ یا لب نازک استفاده کنید. این واقعا در عکس هایتان تغییر ایجاد می کند.

۴. جوش ها و لکه ها را پنهان کنید

پیش از گرفتن عکس، به سادگی جوش ها و لک های روی صورتتان را بپوشانید. جوش ها می توانند زیبایی صورت شما را خراب کنند و صورتتان را گرفته نشان دهند. از یک کانسیلر خوب برای این منظور استفاده کنید.

مجموعه پیشنهادی:  ۵خوراکی مفید با کاربرد آرایشی

۵. خوب لبخند زدن را تمرین کنید

هیچ چیز به اندازه ی یک لبخند زیبا کارساز نیست. همه به هنگام خندیدن خوب به چشم می آیند. پیش از ثبت عکس لبخند زدن را در مقابل آیینه تمرین کنید. کسی چه می داند، هرکسی ممکن است عاشق لبخند شما شود!

۶. غوز نکنید

در هنگام عکس گرفتن صاف بایستید، غوز کردن شما را بدقواره می کند، پس دفعه ی بعد که عکس می گرفتید حتما از این کار خودداری کنید.

۷. به چشم ها اهمیت بدهید

به ابروهایتان شکلی بدهید که صورتتان را قشنگ کنند. ابروهای پر می توانند عکستان را خراب کنند. همچنین چشم هایتان را با سرمه یا ریمل برجسته کنید. چشم های زیبا و نمایان به جذابیت عکس می افزایند.

۸. پس زمینه ی خوبی انتخاب کنید

یک پس زمینه ی مناسب، عکس را به طور شگفت انگیزی خوب نشان می دهد. یک پس زمینه ی درست انتخاب کنید تا عکسی شفاف داشته باشید. از پس زمینه های کسالت بار و تاریک دوری کنید.

۹. اعتماد به نفس داشته باشید

مهمترین بخش خوب افتادن در عکس، داشتن اعتماد به نفس است. اگر به ظاهر و رفتارتان مطمئن باشید، نتیجه ای عالی خواهد گرفت.

۱۰. یک ژست طبیعی بگیرید

گرفتن ژست طبیعی، عکس را قشنگ می کند. ادای کس دیگری را در نیاورید. سعی با یک لبخند ژستتان را طبیعی نگه دارید

دیدگاهتان را بنویسید