تالار وب

۱۰ ایده جذاب برای عروسی در پاییز ۹۷

۱۰ ایده جذاب برای عروسی در پاییز ۹۷ – برگزاری جشن عروسی در پاییز

۱۰ ایده جذاب برای عروسی در پاییز ۹۷: اگر تصمیم دارید مراسم ازدواج خود را در فصل پاییز برگزار کنید، بهترین انتخاب را در برگزاری یک ازدواج رمانتیک انجام داده‌اید. چراکه این فصل از گذشته‌های دور به نام فصل عشاق نام‌گذاری شده. فصلی سرد بارنگ‌ها و تنوع رنگی بی‌نظیر که می‌تواند یک خاطره تکرار نشدنی را برای شما و همسرتان خلق کند. عروس خلاقی باشید و زیبایی و تنوع رنگ نهایت استفاده کنید. هنگام انتخاب تالار پذیرایی به دیزاین تالار  توجه کنید که تم را داشته باشد. تالار وب چند پیشنهاد ویژه و جذاب به شما عروس خوش‌سلیقه ارائه می‌دهد، که امیدواریم با به‌کارگیری آن‌ها، مراسمی بی‌نظیر و خاطره‌انگیزی برگزار کنید.

 

۱۰ ایده جذاب برای عروسی در پاییز 97
۱۰ ایده جذاب برای عروسی در پاییز ۹۷

 

میکاپ و آرایش پاییزی

یک میکاپ لایت پاییزی را انتخاب کنید. هنگامی‌که به سالن زیبایی می‌روید در مورد میکاپ خود صحبت کنید و از آرایشگر خود بخواهید که یک میکاپ لایت پاییزی روی چهره شما کار کند. با این میکاپ علاوه بر زیبایی و جذابت، عروس ملیحی نیز خواهید شد.

 

میکاپ عروس
میکاپ پاییزه عروس

 

دسته‌گل پاییزی

برای داشتن یک دسته‌گل زیبای پاییزی بیشتر به سمت گل‌هایی به رنگ نارنجی، گل بهی، زرد، کرم، قهوه‌ای بروید که یک تناسب زیبا بین دسته‌گل عروسی و میکاپ چهره شما داشته باشد. گل‌های پاییزی مانند: گل ناز، داوودی، میخک، آفتابگردان هستند که می‌توانید در دسته‌گل خود به کار ببرید. می‌توانید گل‌های کوچک‌تری در رنگ دسته‌گل عروس، برای آقای داماد برای گوشه کت سفارش داد.

 

دسته گل پاییز
دسته گل پاییز

 

لباس داماد

 بهتر است آقای داماد هم مانند عروس خانم در انتخاب رنگ به سمت رنگ‌های گرم و جذاب پاییزی برود، کراوات و یا پاپیون خود را به رنگ‌های گرم انتخاب کنید و یک تناسب با میکاپ و دسته‌گل عروس خانم داشته باشد.

 

کیک عروسی

زمانی که قصد سفارش کیک عروسی دارید متفاوت از سایر عروسی و کیک‌های عروسی باشید و طرح‌هایی مانند گل و قلب را کنار بگذارید طرحی ارائه دهید که متناسب با فصل باشد. یک طرح پاییزی زیبا رمانتیک انتخاب کنید.

 

کیک عروسی پاییزی
کیک عروسی پاییزی

کارت عروسی

بسیاری از عروس و دامادها هنگامی‌که به فروشگاه برای سفارش کارت عروسی می‌روند نگاهشان به ویترین است در آخر هم یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنند. بازهم توصیه می‌کنم عروس خلاقی باشید و یک کارت پاییزی زیبا طراحی کنید اما اگر وقت این کار را ندارید می‌توانید سفارش دهید. اجازه دهید کارت عروسی علاوه بر خبر خوش عروسی و حال و هوای پاییزی را به مهمان‌ها هدیه دهد.

مجموعه پیشنهادی:  آیا خواستگار شما دروغ می گوید؟

 

کارت عروسی پاییزی
کارت عروسی

 

لباس ساقدوش

برای ساقدوش ها لباس های یک دست و ترجیحا رنگ دسنه گل و نزدیک به میگاپ خود تهیه کنید و برای آقایان ،رنگ کراوات ها و یا پاییون  آن ها رنگ لباس ساقدوش خانم ها باشد.

 

عکاسی د ر پاییز

سعی کنید از برگ های بی نظیر پاییزی هم استفاده کنید .به طور مثال دسته گل  و کفش عروس خانم را در کنار هم قرار دهید و دور آن را با برگ های رنگارنگ پاییزی پر کنید و یا حلقه های ازدواج را روی یک برگ پاییزی قرار دهید و عکس بگیرید.

عکاسی در پاییز
عکاسی در پاییز

دیزاین و طراحی داخلی تالار عروسی

بادکنک‌های تالار را زرد و نارنجی و قرمز انتخاب کنید. می‌توانید سقف تالار عروسی را با حریرهای زیبا بارنگ‌های گرم پاییزی تزئین کنید.

دو درخت مصنوعی را باسلیقه خود با برگ‌های زرد و نارنجی و قرمز و به همراه چند کاج خشک تزئین کنید و آن‌ها را جلوی در ورودی تالار پذیرایی قرار دهید. میوه درخت کاج و کدوتنبل نیز در مراسم پاییزی پرکاربرد هستند، با خالی کردن داخل کدوتنبل آن را به یک گلدان بامزه تبدیل کنید.

 روی میز شام گل‌های کوچک رنگی پاییزی قرا دهید تا حس و حال پاییزی بودن را به مهمان‌ها بدهید.

طراحی به سبک پاییزی
طراحی به سبک پاییزی

دسر  و شیرینی پاییزی

بهتر دسر هایی که میخواهید سرو کنید رنگ و شکل پاییزی داشته باشند. به طور مثال اشکال برگ و یا  گل آفتابگردان،کدو تنبل میوه درخت کاج و…ما در  اینجا چند ایده دسر و شیرینی طرح پاییزه برای شما کاربر عزیز جمع آوره کردیه ایم.

دسر و شیرینی پاییزی
دسر پاییزی

 

نوشیدنی پاییزی

نوشیدنی ها هم مانند دسر و شیرینی سرو کنید و زمانی که روی میز در کنار هم قرار میگیرند از نظر رنگ و شکل با هم تناسب داشته باشند و ییک میز پاییزی زیبا را برای مهمان ها چیدمان کنید.

 

نوشیدنی
نوشیدنی پاییزی

آموزش هدیه و گیفت عروسی

[aparat id=”h5oaT”]

دیدگاهتان را بنویسید