تالار وب

نکته درباره حلقه نگین دار نامزدی

همه چیز درباره حلقه نگین دار نامزدی

نامزدی و ازدواج یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی هرکسی است و از همین رو انتخاب حلقه ازدواج مناسب بسیار مهم است. در بین مدل‌های حلقه ازدواج، حلقه ازدواج نگین‌دار و تک نگین از محبوبیت بسیار بالایی بین خانم‌ها دارد اما برای انتخاب حلقه ازدواج نگین‌دار مناسب باید به نکاتی توجه کنید از همین رو ما امروز در وب‌سایت تالار وب برای شما چند نکته درباره حلقه نگین دار نامزدی و ازدواج آورده‌ایم که امیدواریم به شما برای انتخاب یک حلقه ازدواج کمک کند. همراه ما باشید.

شکل و اندازه حلقه نامزدی و ازدواج نگین‌دار تأثیر زیادی روی استایل و زیبایی دست‌هایتان دارد و باید به‌درستی انتخاب شود. همچنین اندازه و شکل نگین روی انگشتر معانی خاصی دارد؛ برای مثال نگین حلقه هرچقدر بزرگ‌تر باشد به معنای پرستیژ بالاتر زوج در آستانه ازدواج است.

نکته درباره حلقه نگین دار نامزدی

معنی سایز نگین حلقه نامزدی

سایز نگین حلقه نامزدی بر اساس وزن نگین آن مشخص می‌شود و واحد اندازه‌گیری آن قیراط است. هر قیراط برابر است با ۲۰۰ میلی‌گرم که به زبانی دیگر هر ۵ قیراط، یک گرم وزن دارد. برای درک بهتر می‌توانید عکس زیر را مشاهده نمایید که تفاوت نگین‌های نیم قیراطی تا دو و نیم قیراطی را روی دست نشان داده است.

نکته درباره حلقه نگین دار نامزدی

بزرگ‌تر نشان دادن نگین حلقه ازدواج

برای اینکه نگین انگشترتان ازآنچه هست بزرگ‌تر به نظر برسد ما یک راه ساده را به شما پیشنهاد می‌کنیم. شما می‌توانید همراه با حلقه نامزدی‌تان از چند انگشتر ساده و یا دارای نگین‌های ریز با همان جنس در همان انگشتتان دست کنید. خطای دیدی که ناشی از حلقه‌های ساده و نگین ریز به چشم بیننده می‌رسد باعث می‌شود تا نگین حلقه نامزدی‌تان بزرگ‌تر ازآنچه که هست به نظر برسد.

مجموعه پیشنهادی:  ۹ دلیل مشکلات جنسی آقایان
نکته درباره حلقه نگین دار نامزدی
نکته درباره حلقه نگین دار نامزدی

دیدگاهتان را بنویسید