تالار وب

همه چیز درباره ساقدوش عروس و داماد

همه چیز درباره ساقدوش عروس و داماد

وجود ساقدوش‌ها در عروسی به مراسم جلوه خاصی می‌بخشد و امروزه بین زوجین بسیار محبوب شده است و عروس و داماد از ساقدوش برای مراسم عروسی خود استفاده می‌کنند. اگر شما نیز علاقه دارید که از ساقدوش برای مراسم عروسی‌تان استفاده کنید بهتر است همه چیز درباره ساقدوش عروس و داماد بدانید تا بتوانید جشن عروسی بدون عیب و نقصی را داشته باشید. در ادامه همراه ما در وب‌سایت تالار وب باشید.

همه چیز درباره ساقدوش عروس و داماد

تعداد ساقدوش عروس و داماد

اگر بخواهیم با توجه به سنت‌های کهن عمل کنیم رسم بر این بوده است که بر ازای هر ۴۰ نفر میهمان یک زوج ساقدوش را باید داشته باشید اما امروزه با توجه به مجلل برگزار شدن مراسم عروسی و تعداد میهمانان با حداقل ۲۰۰ نفر میهمانان پیدا کردن این‌همه ساقدوش کار بسیار دشوار و یا غیرممکنی است. اما شما اگر حداقل ۳-۴ جفت ساقدوش داشته باشید هم کافی است.

لباس مناسب ساقدوش

شما می‌توانید در سایت‌های مد لباس با سرچ کلمه Bridesmaid به دنبال لباس مناسب برای ساقدوش خود بگردید. طرح و مدل و همچنین رنگ لباس ساقدوش‌هایتان با توجه به مکانی که قرار است مراسم عروسی‌تان را برگزار کنید و همچنین فرهنگ هر دو خانواده عروس و داماد انتخاب می‌شود. البته اگر نمی‌خواهید خیلی هزینه کنید می‌توانید از ساقدوش‌هایتان بخواهید که فقط رنگی که برای لباس ساقدوش خود انتخاب کرده‌اید را با لباس‌های خود که در کمد دارند انتخاب کرده و به تن کنند.

کادو خریدن برای ساقدوش

برای خریدن کادو برای ساقدوش‌ها هیچ الزامی وجود ندارد. حتماً نیازی به خرید کادوهای گران‌قیمت نیست و شما باید به ارزش معنوی کادوتان توجه کنید نه به ارزش مالی و قیمت آن. شما می‌توانید با ساقدوش‌هایتان عکسی هنری و زیبایی بگیرید و آن را در روز پاتختی به آن‌ها هدیه بدهید. همچنین اگر در روز خریدهای عروسی اگر شی‌ء زیبا و قیمت مناسبی دیدید برای آن‌ها خریداری نمایید.

مجموعه پیشنهادی:  با دخالت‌های بی‌جا در برنامه‌ عروسی چه کنید؟

تهیه لباس ساقدوش

اگر جزو اقشار متمکن هستید می‌توانید روزی را تعیین کنید و از تمام ساقدوش‌هایتان بخواهید که به خانه‌تان بیایند و در همان روز خیاط را نیز به خانه دعوت کنید تا سایز ساقدوش‌هایتان را بگیرد. اما اگر لباس‌ها را آماده می‌خرید و نمی‌خواهید خیلی هزینه کنید، می‌توانید برای پرو لباس‌ها را با پست ارسال کنید.

همه چیز درباره ساقدوش عروس و داماد
همه چیز درباره ساقدوش عروس و داماد

دیدگاهتان را بنویسید